HedefliBiriktiren Hesap

Hedefleriniz artık hayal değil, hepsi gerçek oluyor…

.

Tatile mi gideceksiniz, bilgisayar mı alacaksınız? Yoksa bebek bekliyorsunuz ve hazırlıklar için para biriktirmeniz mi lazım? Pek çok hayaliniz, ihtiyacınız var ve belirli bir tarihe kadar aklınızdaki birikim tutarına ulaşmak istiyorsunuz. O zaman, tek ihtiyacınız Hedefli Biriktiren Hesap ile biriktirmek!

Hedefli Biriktiren Hesap ile biriktirmek istediğiniz tutarı ve bu tutara ulaşmak istediğiniz hedef tarihini belirlersiniz. Aylık düzenli ödemelerle ya da elinize para geçtikçe yapacağınız ödemelerle birikime başlayabilirsiniz. Dilerseniz, kredi kartınıza Harcadıkça Biriktiren özelliği tanımlayarak, harcamalarınızın üzerinden belirlediğiniz oranda birikim tutarını Hedefli Biriktiren Hesabınıza aktarabilirsiniz.

Hedefli Biriktiren Hesabınızda yapacağınız birikimlerle günlük kazanç sağlarsınız. Hesabınıza istediğiniz zaman para yatırabilir, yatırdığınız tutardan da aynı gün itibarıyla getiri elde edebilirsiniz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuzda, hesabınızı kapatmadan veya getiri kaybetmeden istediğiniz miktarda para çekebilirsiniz. Hedef tarihine kadar, hesabınızdan hiç para çekmeden hedeflediğiniz birikime ulaşırsanız, ek faiz getirisi elde edersiniz.

Hedefli Biriktiren Hesabınızı Garanti İnternet'ten takip edebilir, hedefinizin ne kadarının gerçekleştiğini ve hedefinize ulaşmak için ne kadar biriktirmeniz gerektiğini izleyebilirsiniz.

 • Özellikler
  • Hedefli Biriktiren Hesabınızda birikimlerinizi TL cinsinden yapabilirsiniz.
  • Düzenli ödeme ile birikimde aylık minimum birikim tutarı 75 TL’dir.
  • İstediğiniz zaman, minimum 50 TL olacak şekilde Şube ve Paramatik’lerden hesabınıza para yatırabilirsiniz.
  • Hesap açarken, mevcut birikimleriniz varsa "açılış tutarı" olarak Hedefli Biriktiren Hesabınıza aktarabilir veya para yatırmadan Hedefli Biriktiren Hesap açabilirsiniz.
  • İhtiyaç anında, hesabınızı kapatmadan ve getiri kaybetmeden, Şube ve Paramatik’lerden para çekebilirsiniz.
  • Hedeflediğiniz tarihe kadar, hedeflediğiniz birikim tutarına ulaşır ve bu dönem boyunca hesabınızdan para çekmezseniz ek faiz getirisi elde edersiniz.
  • Düzenli birikim tutarınızı, minimum birikim tutarının altına düşmeden istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.
  • Hedef tarihine kadar hedef birikim tutarınıza ulaşırsanız, SMS ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Hedefinizi ayrıca takip etmeniz gerekmez.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Hedefli Biriktiren Hesabıma hangi koşullarda ek faiz getirisi elde ederim?

  Hedef tarihe kadar, belirlediğiniz birikim tutarına ulaşır ve hesabınızdan para çekmezseniz ek faiz getirisi elde edersiniz.

  Detaylı bilgi

  Hedefli Biriktiren Hesabımdan ihtiyacım olduğunda para çekebilir miyim?

  İhtiyaç anında, size en yakın Şube ve Paramatik'lerden istediğiniz tutarda para çekebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Hedefli Biriktiren Hesap ile nasıl biriktiririm?

  Dilerseniz aylık düzenli ödemelerle, dilerseniz de elinize para geçtikçe kendi belirlediğiniz zamanlarda yapacağınız ödemelerle birikim yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Harcadıkça Biriktiren nedir, kredi kartından Harcadıkça Biriktiren ile nasıl birikim yapılır?

  Harcadıkça Biriktiren ile kredi kartı harcamalarınız üzerinden, her ay belirlediğiniz oranda birikimi Gelecek Hesabınız veya Hedefli Biriktiren Hesabınızda değerlendirebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Net Hesap

Türkiye'de biriktirmek ilk kez bu kadar NET.

Net Hesap

Harcadıkça Biriktiren

Kredi kartınızla hem harcayın, hem biriktirin.

Harcadıkça Biriktiren