Taşıt (Araç)Kredisi

Otomobiliniz kadar hızlı taşıt (araç) kredisi Garanti'de. Kredi detaylarını inceleyin, taşıt kredisi başvurunuzu hızlıca yapın.

.

Hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak Garanti taşıt kredisi ile çok kolay. Kefilsiz, 48 ay vadeli, hızlı onaylı Garanti Taşıt Kredisi sizi yeni aracınıza kestirme yoldan ulaştırır. Aracınızı hemen alırsınız, ödemenizi uzun vadede yaparsınız.

 

 • Özellikler
  • Marka ve model bazında cazip kampanyalar sunulmaktadır.
  • 48 aya varan vadelerle kredi kullanılabilmektedir.
  • Gelir akışınıza uygun ödeme planı seçenekleri oluşturulabilmektedir.
  • Teminat olarak satın aldığınız aracın rehini yeterlidir. "0" kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • 2. el taşıtlar, aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı en fazla 108 ay olacak şekilde kredilendirilmekte ve bu krediler için kefil talep edilebilmektedir.
  • Bireysel müşteriler ile gerçek kişi KOBİ müşterilerin bireysel amaçlı taşıt kredileri için kredilendirme oranı; araç bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50’dir.
 • Faiz ve Ücretler

  Bireysel Krediler TL

   

  Ürün 6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
  Taşıt Kredisi (%) 1,44 1,44

  1,44

  1,44 1,44 1,44

   Maliyet Tablosu

   

  Ürün Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Toplam Masraflar(TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
  Taşıt Kredisi* 30.000 1,44 36 ay

  1126,19

  457,5 23,2918%

  Satın alınacak taşıtın kaskosunu Eureko'dan yaptıran müşterilerimiz için TL Taşıt kredisi faiz oranında %0,05 puanlık indirim yapılacaktır.
  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiştir, sigorta masrafları ise dahil edilmemiştir. Toplam masraflar tahsis ücreti ve sigorta bedelinden oluşmaktadır
  Sigorta primi kredi miktarına, yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi kullandırım tarihine kadar belirtilen faiz oranları ve ücret tutarları talep edilen kredi tutarı, vade ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar.

   

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Taşıt Kredisi'ne nasıl başvurabilirim? Gerekli belgeler nelerdir?

  Kredi başvurunuzu en yakın Garanti şubesine gerekli belgelerle birlikte yapabilirsiniz. Gerekli belgeler: başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı, serbest çalışanlar için vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

5 Dk'da Kredi

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!

Garanti Kazançlı Kasko

Aracınız güvende, içiniz rahat.

Aracınız güvende, içiniz rahat.