Dijital Kredi

48 aya varan vadeler ve %1,34'ten başlayan faiz oranlarıyla hızlı kredi başvurunuzu Dijital Kredi ile yapın, avantajlı çıkın.

Hemen Kredi Kullan 

Garanti İnternet veya Garanti Cep kullanıcısıysanız, hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve  şubeye gitmeden hızlıca hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik farklı kanallarla yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularınızın takibini Garanti İnternet üzerinden yapabilir, başvurunuzu devam ettirerek kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Dilerseniz, kredi risk durumunuzu da Garanti İnternet'ten Başvuru menüsü KKB Raporları adımı Risk Raporu seçeneğinden öğrenebilirsiniz.
Dijital Krediye nasıl başvuracağınızı öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz. İnternetten kredinize hemen başvurmak için parola alabilirsiniz.

Garanti İnternet'ten hızlı kredi başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Garanti Cep'ten kredi başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade (Ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
15.000 1,59 48

479,92

75,00 266,25 25,8381

23.114,78

25.000 1,49 48

780,29

125,00 381,25 24,0676 37.585,04
75.000 1,34 48

2.254,24

375,00 1.143,75 21,4547 108.597,38

Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.
Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Öğretmen, asker, polis ve doktorların kamu çalışanı olduklarını gösteren kimlikleriyle başvurmaları gerekmektedir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru, özel emekli sandığına tabi müşteriler için geçerli değildir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Garanti İnternet'ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce tarafınıza masraf, ücret, komisyon ve kampanya koşullarına ilişkin bilgi formu verilecektir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Dijital Kredi detaylarını inceleyin, Garanti Cep/İnternet üzerinden kolay ve hızlıca başvurun!

Başvuru Kanalları

Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Başvuru Takibi

Kredi Kullandırım

Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra Garanti İnternet/Cep'ten kredi kullandırımınızı tamamlayabilirsiniz.