Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) nedir?

Garanti İnternet'ten Başvur 

Avans Hesap, acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilir ve sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz. Başka hiçbir ücret veya komisyon alınmamaktadır.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %2,25’tir. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 200 TL’nin 5. gününde yapılan ödemelerde 6 gün üzerinden faiz hesaplanacaktır. Kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,08 TL’dir. Borcun 5 gün sonunda kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 201,08 TL’dir.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %2,25’tir. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 1000 TL’nin 1 günlük kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 0,90 TL’dir.

Avans Hesap Hesaplama