Garanti Alışveriş Kredisi

Garanti Bankası'ndan Online Alışveriş Kredisi

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin! E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde istediğiniz ürünleri Garanti Alışveriş Kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi ertelemeyin, hayalinizdeki ürüne tam da istediğiniz anda sahip olun.

 

Hızlı Kredi Süreciyle Evrak İşleriyle Uğraşmayın

Garanti Alışveriş Kredisi, anlaşmalı firmalardan satın alacağınız akıllı telefon (cep telefonu)tabletgibi elektronik cihazlar başta olmak üzere her türlü ürün için uygun şartlarla hızlı çözümler sunuyor. 750 TL ile 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizde saniyeler içerisinde kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir, hayalinizdeki ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik 60 aya varan taksit imkânı ve uygun faiz oranları da Alışveriş Kredisi ile sizleri bekliyor.

 

Öncelikli İhtiyaçlarınız İçin Uygun Kredi

Akıllı telefon veya laptop gibi elektronik cihazlar günümüzde lüks tüketimden çok öncelikli ihtiyaç halini almış durumda. Gündelik yaşamda ve iş hayatında her an ihtiyaç duyduğumuz bu ürünleri satın almak için Garanti Alışveriş Kredisi, her bütçeye  uygun kredi çözümlerini sunuyor. Üstelik cep telefonu veya akıllı telefon gibi ürünlerde sunulan taksit imkanları bu ürünlerdeki peşin ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Yalnızca birkaç kolay adımla kredi başvurusu işlemlerinin yapılabildiği Garanti Alışveriş Kredisi, bankaya gitmeye gerek kalmadan evinizin konforunda alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

 

Anlaşmalı Firmalar:

 

Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleriyle anlaşması bulunan Garanti, yalnızca elektronik cihazlar özelinde değil, her türlü ürün kategorisinde yapacağınız alışverişlerinizde yanınızda! Cep telefonutablet veya bilgisayar ürünlerinde 3 aydan 6 aya kadar taksit imkânı sunulurken, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 60 aya kadar geniş bir yelpazede taksit yaptırma fırsatı sizleri bekliyor.

Garanti Alışveriş Kredisi ile yapacağınız online alışverişlerinizde sizden herhangi bir sigorta/tahsis ücreti ve  gelir belgesi gibi evraklar istenmiyor.

 

Hızlı Başvuru ile Anında Kredi

Garanti Alışveriş Kredisi, hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor. Siz de geniş taksit imkanları ve hızlı kredi sürecinin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde Garanti Alışveriş Kredisi hizmetini kullanabilir, hayalinizdeki ürüne hiç vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

 

Kredi Tutarı (TL)

Faiz Oranı (%)

Vade (AY)

Taksit (TL)

Tahsis Ücreti (TL)

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL)

Yıllık Maliyet Oranı (%)

Toplam Maliyet (TL)

3.000 2,21 6 547,42 0,00 0,00 36,9042 3.284,55
5.000 2,21 6 912,37 0,00 0,00 36,9035 5.474,24
10.000 2,21 6 1824,74 0,00 0,00 36,9010 10.948,42
10.000 2,21 4 2667,92 0,00 0,00 36,9027 10.671,69
10.000 2,21 12 983,87 0,00 0,00 36,9027 11.806,42

 

Kampanya Detayları

  • Garanti Bankası müşterisi hepsiburada.com, gittigidiyor.com, N11 ve genpa.com.tr üzerinden “Alışveriş Kredisi ile Ödeme” seçeneğini seçerek Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki kredi başvuru ekranına yönlendirilir.
  • Başvuru sırasında girilen kredi tutarı minimum satın alınacak sipariş tutarı kadar olmalıdır. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 15.000 TL’dir. Kredi vadesi cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinde 3-6 ay aralığında, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 60 aya kadar seçilebilir.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti İnternet/Garanti Cep üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kullanılan kredi tutarı müşterinin kredili sanal kartına otomatik olarak tanımlanır.
  • Müşteri ödeme onayı vererek kredi tutarının ilgili e-ticaret sitedeki alışverişinde kullanılması için aktarılır.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri alışverişini ödemeye kredi ile devam edemez. Tekrar ilgili e-ticaret sitesi sayfasına yönlendirilir ve alışverişini tamamlaması için başka bir ödeme yöntemi seçmesi gerekir.
  • Garanti İnternet/Cep parolası ya da Garanti Cep uygulaması olmayan müşterilerimiz için;
  • Garanti Cep uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak sağ üst köşede yer alan Garanti İnternet alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

 

Kampanya kapsamında cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 60 aya kadar  maksimum 15.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. Kampanyadan sadece Garanti Bankası bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti Cep ve Garanti İnternet’ten yapılabilir. Garanti Cep/Garanti İnternet'i olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti İnternet'ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.