Paracard Bonus Trink

Trink diye ödeyip geçmek için banka kartınız Paracard Bonus Trink

.

"Vakit nakittir" diyorsanız, sizin Paracard Bonus'unuz Paracard Bonus Trink. Paracard Bonus Trink banka kartı ile alışverişlerinizi "trink" diye tek bir dokunuşla öder ve geçersiniz. Üstelik bonus kazanmaya da devam edersiniz.

Paracard Bonus Trink , sayıları her geçen gün artan Trink okuyucu olan noktalarda sadece bir dokunuşla daha hızlı ve kolay alışveriş yapmanızı sağlar. 

Paracard alma işlemini Garanti İnternet Başvuru menüsü Kartlar adımı Paracard Bonus seçeneğinden kolayca yapabilirsiniz.

BonusFlaş ile Paracard Bonus Trink kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

  • Özellikler
    • Günlük para çekme limitlerinizi Garanti İnternet'ten değiştirebilir, harcayacağınız parayı kontrol altında tutarsınız.
    • Farklı hesaplarınız için farklı Paracard Bonus Trink çıkartabilirsiniz.
    • Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM'lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz. 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda Sesle Yönlendirme özelliğini kullanarak kart şifresi almak istediğinizi söylediğinizde, sistem sizi doğru adıma yönlendirecektir.

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'ten vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap