Miles&Smiles

.

Miles&Smiles kredi kartı hayatın her anında yanınızda.

Seyahat Hizmetleri

BAZI ŞEYLERİ SİZİN YERİNİZE BAŞKASI YAPSIN, ZAMANINIZ SİZE KALSIN!

Seyahat hizmetleriyle, A'dan Z'ye her şeyi Miles&Smiles kredi kartı sizin için planlar size sadece gideceğiniz yeri hayal etmek kalır.

Miles&Smiles kredi kartınız ile Garanti Seyahat Hattı'nı arayarak otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, araç kiralayabilir, uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Hem de tek bir telefonla, dilerseniz taksit ve adresinize bilet teslimi kolaylığıyla...

Miles&Smiles Kredi Kartı Seyahat Hattı: 0212 310 23 24

Miles&Smiles Platinum Seyahat Hattı: 0212 310 23 23

Miles&Smiles Privé Seyahat Hattı: 0212 310 23 33

Miles&Smiles Masters Seyahat Hattı: 0212 310 23 33

Miles&Smiles Business Seyahat Hattı: 0 212 310 23 23

Havalimanı Hizmetleri

Miles&Smiles ile İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında park yeri aramakla vakit kaybetmezsiniz. Miles&Smiles ayrıcalıkları ile aracınızı park etmekle vakit kaybetmeden Atatürk havalimanında %40, Sabiha Gökçen THY İç Hat CIP lounge vale'de %40 indirimli otopark ücretinden faydalanabilirsiniz.

Seyahat Sigortaları

Yurt dışında Miles&Smiles Platinum ve Prive kredi kartınızla; seyahat iptalleri, bagaj gecikme, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar ve kayak sigortalarınızla güvence altındasınız. Üstelik, Schengen vizesi alırken, ayrıca seyahat sigortası yaptırmanıza gerek kalmaz. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yurtdışı seyahat sigortası İran, Irak, Suriye ve KKTC'de geçerli değildir.

Garanti Asistan

Garanti Asistan'la acil durumlarda arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz. Garanti Asistan en gerekli olduğu zaman yanınızda olur.

Garanti Asistan: 0212 213 33 33

İlginizi çekebilir

Birbirini tamamlayan 2 kart ile daha fazla mil, daha fazla fırsat.Birbirini tamamlayan 2 kart ile daha fazla mil, daha fazla fırsat.

Birbirini tamamlayan 2 kart ile daha fazla mil, daha fazla fırsat.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Kredi kartımı mail ordera nasıl kapatırım?

    Kredi kartınızı internet veya telefon ile alışverişe kapatmak için 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda "Kartımı internet alışverişine kapamak istiyorum" diyerek bu talebinizi iletebilirsiniz Detaylı bilgi

  • Kredi kartımın kaybolması veya çalınması durumunda ne yapmalıyım?

    444 0 333 numaralı Alo Garanti'yi arayarak kayıp / çalıntı bildirimi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi