Miles&SmilesKredi Kartı

Miles&Smiles Kredi Kartı Sadece Garanti'den

.

Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles’ın ayrıcalıklarla dolu dünyası sizi bekliyor.

 

Miles&Smiles kredi kartına "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti İnternet'ten, Garanti Cep'ten, 444 0 333 Alo Garanti'den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Miles&Smiles Kredi Kartı kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

 

 

 • Özellikler

  Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartı Miles&Smiles sadece Garanti’den

   

  Dünyanın milini kazanın…

  • Miles&Smiles kredi kartınız ile tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
  • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; Miles&Smiles American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.
  • THY Özel Yolcu Programı Miles&Smiles statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız.”
  • THY yurt içi satış ofisleri, 444 0 849 ve www.thy.com.tr 'den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi 6 taksit ile yapabilirsiniz.
  • Miles&Smiles'da kötü sürprizlere yer yok. Son dakikada bile Miles&Smiles Yolcu Programı ile uçak biletinin fiyatını düşünmeden millerinizle bilet alabilir; sabit mil değerleriyle uçmanın keyfini çıkarırsınız. Dilerseniz limitli yer kapasiteli ödül bileti alarak çok daha az mil harcar, dilerseniz yer garantili ödül bilet alarak uçakta yer olduğu sürece uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarınız için gerekli mil değerlerini öğrenmek için tıklayın.
  • Biriken millerinizi, THY Özel Yolcu Programı Miles&Smiles’da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz.
  • Avans Mil ile ödül biletinizi hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere uçun…

  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade edebilirsiniz.
  • Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında  dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

  Miles&Smiles kredi kartı ile her yerde hizmet lüksü!

  • Miles&Smiles American Express ile Garanti POS’undan yapacağınız tüm restoran alışverişlerinizde %40 ekstra restoran mili kazanabilirsiniz.
  • Seyahatle ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmet için Miles&Smiles Masters sahiplerine özel Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz: 0212 310 23 33
  • Atatürk Havalimanı’nda indirimli vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şoför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Kapsamlı seyahat sigortaları ile her bir sigorta ürünü için farklı olmak üzere 50.000 Euro’ya kadar güvence altındasınız.
  • American Express® ile yüzlerce markada %10-15 arası özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Kapsamlı seyahat sigortaları ile herhangi bir sigorta ürünü için farklı olmak üzere 30.000 Euro'ya kadar güvence altındasınız. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Miles&Smiles kredi kartı, sadece Garanti’den..

   

 • Faiz ve Ücretler

  *Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz  kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır. 

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedir Refakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  Detaylı bilgi

  Miles&Smiles kredi kartı ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

  Miles&Smiles Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı kartıdır. Miles&Smiles kredi kartı ise, sadece Garanti Bankası tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan da mil kazanmanızı sağlar.

  Detaylı bilgi

  Miles&Smiles kredi kartı harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

  Miles&Smiles kredi kartı sahibi ve THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.

  Detaylı bilgi

  Statü upgrade’i nedir?

  THY Özel Yolcu Programında 4 adet statü bulunmaktadır. Bu statüler Classic, Classic Plus, Elite ve Elite Plus’dır. THY Özel Yolcu Programına yeni üye olan müşteriler Classic statü ile başlar, sonrasında yaptıkları uçuşlara göre statülerini artırabilirler. THY Özel Yolcu Programı statülerinde upgrade ederek ekstra bagaj hakkı, ücretsiz upgrade gibi özel uçuş ve havalimanı hizmetlerinden yaralanır.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Miles&Smiles Kart Çeşitleri

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Hizmetler

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

CepBank Alışveriş

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.