Kredi Kartı Limit Arttırma

.

Garanti Bankası'na ait kredi kartınızın limitini artırmak için kolayca talebinizi oluşturabilirsiniz.

Kredi kartı limitiniz, kartınızın size ulaştığı zarfta ve ekstrenizin üzerinde yer almaktadır. Limitinizi Garanti İnternet, Garanti Cep, BonusFlaş ve paramatiklerden görüntüleyebilirsiniz.

Kredi kartı için ödeme yaptığınızda, müşteri limitiniz ödediğiniz tutar kadar kullanıma açılacaktır. 

Müşteri limiti; birden fazla Garanti Bankası kredi kartınız olması durumunda, kartlarınızı tek bir limit üzerinde takip edebilmeniz için tanımlanan limittir.

 

Kredi kartı limit artırma talebi verebileceğiniz kanallar:

 • BonusFlaş’tan kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

 BonusFlaş uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla kart bilgileri > kartın seçimi > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

 • Garanti Cep’ten kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Garanti Cep uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla hesap ve kart > kartlar > kartın seçimi > nakit ve ödeme çözümleri > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

 • Garanti İnternet’ten kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Garanti İnternet’e giriş yaptıktan sonra kart > kredi kartı > kartın seçimi > limit artır adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, Garanti İnternet'ten de düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.

 • SMS ile kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340'a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40'a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

 • Paramatik'lerden kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Limit artış talebinizi limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile Paramatik'lerden "LİMİT İŞLEMLERİ" adımından yapabilirsiniz. Limitinizin düzenli olarak artırılmasını isterseniz Paramatik'lerden "LİMİT İŞLEMLERİ" adımından periyodik limit artışı onayı da verebilirsiniz.

 • Garanti Bankası şubelerinden kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Size en yakın Garanti Bankası şubesine gelerek kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit artış talebiniz, taleplerin geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Limit artış talebinizin sonucunu ekstrenizden takip edebilir veya 444 0 333 Alo Garanti'den öğrenebilirsiniz.

 

 *Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit çekime ve limit artışına kapatılır; bir takvim yılı içinde art arda üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.

İlginizi çekebilir

Ödeme Kolaylıklarından YaralanınÖdeme Kolaylıklarından Yaralanın

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Kredi kartımı mail ordera nasıl kapatırım?

  Kredi kartınızı internet veya telefon ile alışverişe kapatmak için 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda "Kartımı internet alışverişine kapamak istiyorum" diyerek bu talebinizi iletebilirsiniz Detaylı bilgi

 • Kredi kartımın kaybolması veya çalınması durumunda ne yapmalıyım?

  444 0 333 numaralı Alo Garanti'yi arayarak kayıp / çalıntı bildirimi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi