FlexiHizmetler

.

Size özel Flexi'nizin size özel hizmetleri

Acil Durum Yardım Hizmeti (Visa Global Customer Assistance Center)

Flexi Card 7 gün 24 saat Acil Durum Yardım Hizmeti sunuyor:

  • Flexi Card kayıp ya da çalıntı bildirimi

Yurtdışında kartınız kaybolduğunda veya çalındığında Acil Durum Yardım Hizmeti hattından her dilde hizmet veren müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Acil Kart Yenileme

İsterseniz "acil kart yenileme" ile kartınız yenilenerek belirttiğiniz adrese teslim edilir.

  • Acil Nakit Avans

Nakit avansa ihtiyacınız varsa Acil Nakit Avans ile size en yakın yerde nakit ihtiyacınız karşılanır. Nakit avans kullandığınız takdirde bu işlem kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılır.

Garanti Otopark

Aracınızı park etmekle vakit kaybetmeyin Atatürk havalimanında %40, Sabiha Gökçen'de %40 indirimli otopark ücreti ile vale park etsin.

Atatürk Havalimanı Vale Parking

Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminali Vale noktalarında otopark ücretinden %40 indirim sağlanır. Atatürk havalimanı, vale ücret tarifesinde değişiklik yapılmıştır. Ücretler 25 TL hizmet bedeli dahil hesaplanmıştır.

Garanti Vale Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Aracınız Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminali önünde Garanti Vale noktalarında TAV firmasından görevli kişiler tarafından teslim alınır. Aracınız her türlü kaza, hasar, kayıp/çalıntı sigorta güvencesi altındadır. Seyahat dönüşünüzde, ödemenizi yaptıktan sonra otopark görevlisi arabanızı size teslim eder.

TAV’a ulaşmak için 0212 463 30 00

İndirimli otopark ücretine ilaveten 25 TL vale hizmet bedeli tahsil edilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Vale Parking

Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale noktasında otopark ücretinden %40 indirim sağlanır. Aracınız Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale noktasında görevli kişiler tarafından teslim alınır. Sigorta kapsamında aracınızın park edilmesi sağlanır. Seyahat dönüşünde ana terminal gelen katında yer alan Garanti Vale ödeme noktasında Garanti Bankası kredi kartı sahiplerinin otopark ücretine 40% indirim uygulanır. Aracınız ana terminal çıkışında Garanti Vale araç teslim noktasında teslim edilir.

İndirimli otopark ücretine ilaveten 20 TL vale hizmet bedeli tahsil edilir.

Garanti Asistan

Yolda karşılaşacağınız her türlü sorunda araç ve yol yardımı; cam, tesisat gibi ihtiyaçlarınızda ev yardımı alabilirsiniz. Ayrıca, sağlık destek ve tıbbi danışmanlık gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.Garanti Asistan sadece bir telefon uzaklığınızda: 0212 213 33 33

Garanti Seyahat Hattı

Artık seyahat etmek çok daha kolay! 444 0 333 Alo Garanti'yi arayın, Seyahat Hattı'nı tuşlayın ve uçak biletinizi tek telefonla rahatça alın. Uçak biletinizle ilgili bilgiler e-postanıza veya SMS olarak cep telefonunuza gönderilsin. Garanti Seyahat Hattı 7/24 hizmet vermektedir. Garanti Seyahat Hattı hizmetleri Antur A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş tarafından verilmektedir. Seyahat sigortası ile ilgili sorularınız için: 444 0 336 Garanti Sigorta

Garanti Shuttle Hizmeti

Havalimanına ulaşmanın en konforlu yolu havalimanı shuttle ile İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum ve Dalaman'da havalimanı transferinizi yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınız için 444 0 333 Garanti Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz.

Ödeme Kolaylıklarından YaralanınÖdeme Kolaylıklarından Yaralanın

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Kredi kartımı mail ordera nasıl kapatırım?

    Kredi kartınızı internet veya telefon ile alışverişe kapatmak için 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda "Kartımı internet alışverişine kapamak istiyorum" diyerek bu talebinizi iletebilirsiniz Detaylı bilgi

  • Kredi kartımın kaybolması veya çalınması durumunda ne yapmalıyım?

    444 0 333 numaralı Alo Garanti'yi arayarak kayıp / çalıntı bildirimi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi