BonusPlatinum

Bonus Platinum American Express'in uluslararası ayrıcalıkları ile tanışın. En bol bonusu siz kazanın!

.

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı Bonus'un özelliklerini taşıyan Bonus Platinum American Express ile, hem bonus kazanır, hem de tüm dünyada geçerli ayrıcalıklarından yararlanırsınız. Üstelik ayrıcalıklarınız daha siz hava alanındayken başlar, yüzlerce mağaza, otel ve restoranda devam eder. Yurt dışında American Express® kabul eden işyerlerinde ve ATM'lerde, Türkiye'de ise Garanti Bankası üye işyerlerinde kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bonus Platinum American Express artık sunulmamaktadır. Kaybolma / çalınma / vade dolma nedenleriyle kullanıma kapandığında Bonus American Express ile yenilenebilecektir.

 • Özellikler
  • Bonus Platinum American Express ile yapacağınız yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde en fazla oranda bonus kazanırsınız.
  • Bonus program ortaklarında yapacağınız alışverişlerinizde ekstra bonus kazanırsınız.
  • Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bonus keyfini taksitli alışveriş rahatlığıyla birleştirirsiniz.
  • Tüm Paramatiklerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard'ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Platinum American Express ile rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Kira, okul taksiti, beyaz eşya taksitleri gibi ödemeleriniz için Bonus Platinum American Express düzenli ödeme talimatı verdiğinizde bonus kazanırsınız.
  • Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz.
  • Ödemelerinizi Garanti İnternet'ten veya 444 0 333 Alo Garanti'den kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Yurt dışında yüzlerce American Express® üye işyeri olan mağaza, otel ve restoranda özel ayrıcalıklar ve indirimlerden yararlanırsınız.
 • Faiz ve Ücretler

  *Bonus, Bonus Trink, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi'nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

  **Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.
  ***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Takstili Nakit Avans

Ayda 24 TL’den başlayan taksitlerle taksitli nakit avans!

Takstili Nakit Avans

Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.