Bireyselİhtiyaç Kredisi

Hızlı ve Kolay Kredi Başvurusu

.

 

 Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Yeni ev mi döşeyeceksiniz, evinizi mi yenileyeceksiniz? Aileye yeni bir birey mi katılıyor? Evin küçüğü büyüdü, okula mı başlayacak? İhtiyacınız ne olursa olsun, avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi ile hızlı ve kolayca karşılayabilirsiniz.

48 aya varan %1,14'ten başlayan Yeni Yıl Kredisi kampanyasını keşfetmek için hemen tıklayın.

Garanti Bankası müşterisiyseniz:
• Şubelerimizden veya şube dışı kanallarımızdan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bu başvurularınızı şubelerimizden veya Garanti İnternet üzerinden devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.
• Kredi başvurunuzu Garanti İnternet veya Garanti Cep üzerinden devam ettirerek şubeye gitmeden kredi tutarınızı kolayca hesabınıza aktarabilirsiniz. Uygun ve hesaplı E-Kredi özellikleri için tıklayın.
• Garanti İnternet e-Devlet Kapısı’na kolayca giriş yaparak kredinizi kullanırken ihtiyacınız olabilecek SGK Hizmet Dökümüne ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisi değilseniz:
• Kredi Başvuru Formu aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Aracı’nı kullanarak kredi ve taksit tutarınızı hemen hesaplayabilir sizin için en uygun ve hesaplı krediyi öğrenebilirsiniz.

Garanti İnternet'ten uygun ve hesaplı kredi kullandırım koşulları için tıklayın.

Aşağıdaki kanallar aracılığıyla hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve başvurunuzu Garanti İnternet veya Garanti Cep üzerinden devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.

 

 • Şube

  En yakın şubemize gelerek başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu Garanti İnternet üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
  Şube ve Paramatik Arama sayfamızdan size en yakın şubemize ulaşabilirsiniz.

 • Garanti İnternet (Dijital Kredi)

  Garanti İnternet'ten bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde yapabilir, kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Dijital Kredi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Garanti Cep

  Garanti Cep'ten hızlı ve kolay şekilde bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu Başvurular altından Kredi Başvurusu seçimiyle yapabilir, başvurunuzu Garanti Cep üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

 • Garanti.com.tr

  Garanti müşterisi olmasanız bile başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu Garanti İnternet üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
  İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu’nu doldurarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • Alo Garanti

  444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’nı arayarak başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu Garanti İnternet üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

 • Facebook

  Garanti müşterisi olmasanız bile Facebook’ta Garanti Bankası sayfasından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz! Facebook sayfamızı ziyaret ederek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • SMS

  Garanti müşterisi olmasanız bile T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390'a kısa mesaj göndererek* kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  Örnek: 13788431318 15000 12 2500
  *SMS gönderiminiz, operatörünüzün kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilir.

 • Paramatik

  Garanti müşterisi olmasanız bile Paramatik'ten kredi başvurusu yapabilirsiniz!

  • Garanti müşterisi değilseniz Paramatik'te klavyede yer alan GİRİŞ tuşuna basıp Kartsız İşlem menüsünden Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımını seçerek yapabilirsiniz.
  • Garanti müşterisiyseniz Kart şifrenizi girdikten sonra Diğer İşlemler menüsü Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımını seçerek başvurabilirsiniz.

  Şube ve Paramatik Arama sayfamızdan size en yakın Paramatik bilgisine ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.