Yardım ve Öneriler

HGS ve OGS işlemlerimi gerçekleştirebileceğim kanallar nelerdir?

  • HGS başvuruları Garanti Şubeleri ve Garanti İnternet Şubesi altında bulunan Başvurular menüsü HGS/OGS adımı altından gerçekleştirilebilir.
  • OGS başvuruları Garanti Şubeleri, Garanti İnternet Şubesi ve Alo Garanti’den yapılabilir. Alo Garanti'den yapılan OGS başvurularında, kısaltılmış sözleşmeye onay vermeniz yeterlidir, ayrıca şubeye imzalanmış form ulaştırmanıza gerek yoktur.

HGS etiketi veya OGS cihazı üzerindeki bakiyenin sürekli pozitif olması için otomatik ödeme talimatı verdiğiniz hesabınızda bakiye ya da kredi kartınızda kullanılabilir limit olmasına dikkat ediniz. Otomatik ödeme haricinde de yükleme yapabilmek için Garanti Bankası Şubeleri, Alo Bonus, İnternet Şubesi, CepBank, Cep Şubesi ve Paramatik'leri kullanabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. HGS için minimum ilk yükleme minimum tutarı nedir?

    İlk aktivasyon sırasında PTT’nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir.

  2. HGS/OGS ürünlerine başvurmak istiyorum, tek başvuru yapmam yeterli midir? HGS/OGS ücreti nedir? Garanti süresi ne kadardır?

    HGS etiketini 15 TL karşılığında alabilirsiniz. Garanti Bankası OGS cihazını 60 TL karşılığında alabilirsiniz

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti