TicariTaksitli Krediler

%1,15’den başlayan faizlerle Esnaf ve KOBİ’lere özel 3 ay ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti’de!

.

Esnaf ve KOBİ’lerimize 48 aya varan vadeler ile ticari taksitli kredi fırsatı Garanti’de! Üstelik 3 aya kadar ödemesiz dönem avantajı ile!

Kampanya Detayları:

 • Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 48 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 48 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir
 • Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır.
 • Aylık eşit taksitli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır.
 • Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır.
 • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir.
 • Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya Detayları

  Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 60 ay vadeli veya aylık eşit taksitli minimum 1 ay, maksimum 60 ay vadeli kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında Kobi şahıs firmaları ve tüzel firmalar ödemesiz dönemli ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar. Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 10.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ödemesiz dönem seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta priminden oluşmakta olup tahsis ücreti dahil değildir. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.”

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi

KOBİ'lerin Garantisi, KOBİ Kredisi!

KOBİ'lerin Garantisi, KOBİ Kredisi!

Bonus Business Card

Şirket harcamalarınız size armağan olarak geri dönüyor.

Şirket harcamalarınız size armağan olarak geri dönüyor.

Leasing

İhtiyaç duyduğunuz yatırım finansmanına kavuşun.

İhtiyaç duyduğunuz yatırım finansmanına kavuşun.