Easy Card

Genel

Kartım Easy, işim çok kolay..Easy Card

.

Garanti Bankası; küçük ve orta boy işletmelerin ve şahıs firmalarının nakit sıkışıklığı yaşadığı dönemi daha rahat geçirmesini sağlayacak yepyeni bir şirket kartı olan EASY’yi tasarladı.

EASY,  kart sahiplerine erken ödemeye %1 indirim, 20 güne kadar geri ödeme imkanı ve uygun oranlarla kredilendirme imkanı sunarken sektörel ihtiyaçlarınıza yönelik  çeşitli fırsatlardan da faydalanmanızı sağlar.

Detaylı bilgi için tıklayınwww.garantiticarikartlar.com 

Özellikler

Özellikler

Özellikler

.
  • Ekstre borcunu erken ödemeye %1  indirim : Ekstreniz kesildikten sonra dönem borcunuzun minimum ve üzeri ödemesini yapmanız halinde bir sonraki ekstrenizde ödediğiniz tutar üzerinden %1 indirim alırsnız.
  • Ekstre borcunu 20 güne kadar geri ödeme imkanı: Easy ile son ödeme tarihiniz hesap kesim tarihinden 20 gün sonradır. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde herhangi bir faiz ödemezsiniz. Detaylı indirim koşulları için tıklayınız. Detaylı faiz oranları için lütfen tıklayınız.
  • Easy’ye özel nakit avans & taksitli nakit avans faiz ücreti : Tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz size özel faiz ücretlerinden yararlanırsınız.
  • Faiz ve ücret bilgilerinin detayları için lütfen tıklayınız.
  • Detaylı bilgi ve başvuru için en yakın Garanti şubesine bekliyoruz.
  • Easy, işletmelerin en çok harcama yaptıkları  sektörlerde sizlere indirim ve diğer fırsatları sunuyor:
  • İşletme tasarruf programi ile ayricalikli firsatlar Yurtiçi ve yurtdışında American Express’in dünya çapında anlaşması olan firmalarda seçkin indirimler ve ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız
  • Tüm bu fırsatların yanında Easy Card’ın  öde ve geç özelliği sayesinde Trink logosu gördüğünüz tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için pos cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.

 

Detaylı bilgi ve koşullar için www.garantiticarikartlar.com 'u  ziyaret ediniz.

 

 

Detaylı bilgi için tıklayınwww.garantiticarikartlar.com 

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

.

"Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

Kartlarım arasında Bonus Aktarımı yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Easy'de 20 gün son ödeme tarihi için herhangİ bir ücret ödemeyecek miyim?

Borcunuzun tamamını ödenmesi halinde hesap kesim tarihinden 20 gün sonrasına kadar ödemelerinizde herhangi bir faiz ya da ücret alınmaz.

Detaylı bilgi

Easy ile ne zaman %1 indirim alabilirim,koşulları nelerdir?

Easy ile ekstre borcunuzun min. tutar ve üzeri ödemenizni hesak kesim tarihinden 1 gün sonrasına kadar ödeme yapmanız halinde bir sonraki ekstrenize %1 indirim alırınız. İndirim, ekstreye artı bakiye olarak yansıtılır. Toplam borcundan fazla ödeme yapılması durumunda maksimum toplam borç kadar indirim/nakit iade yapılır.

Detaylı bilgi

Easy nerelerde geçmektedir?

Türkiye’de 500.000’den fazla Garanti Bankası Üye İşyerinin yanısıra Türkiye İş bankası, Vakıf Bank, Deniz Bank ve Türkiye Ekonomi Bankası ile birlikte 1.000.000’dan fazla noktada, Yurtdışında American Express logosunun yer aldığı her yerde geçmektedir.

Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

POS'tan Kredi

Kobilere POS'tan hızlı ve kolay kredi.

Kobilere POS'tan hızlı ve kolay kredi.

Garanti Nakit Yönetimi

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

e-Vadeli

Garanti şubelerinden daha avantajlı faiz oranları internet şubesinde!

Garanti şubelerinden daha avantajlı faiz oranları internet şubesinde!