AnadoluSohbetleri

.

Garanti Anadolu Sohbetleri 12 Yaşında.

Türkiye’nin gerçek üretici gücü KOBİ’leri odak noktasına alarak onlara yönelik özellikli, nitelikli bankacılık ürün ve hizmetleri tasarlayan, KOBİ’leri bir işkolu olarak süreçlerinin içine katan ilk Türk özel bankasıyız.

Misyonumuzu sadece finansal destekle sınırlandırmıyor, işletmelerin sağlıklı ve verimli yönetebilmesi, sürdürülebilir büyüme sağlaması için danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Her koşulda KOBİ’lerin yanında olmak, onları, global pazar şartlarına hazırlanmış, rekabet gücüne sahip kuruluşlar haline getirmek hedefiyle çalışıyoruz.

Dünya gazetesi ile gidilen ve o ilin sanayi ve ticaret odaları işbirliğiyle düzenlenen Garanti Anadolu Sohbetleri ise bankamızın KOBİ’lerle fikir paylaşımı yaptığı en önemli toplantıları oluşturuyor.

Garanti Anadolu Sohbetleri'nde Neler Oluyor?

Garanti Anadolu Sohbetleri'nin düzenlendiği illerde, öncelikle, Prof. Dr. Kenan Mortan'ın yönetiminde ortak akıl toplantıları düzenleniyor. Toplantılara katılan profesyoneller, ilin ve sektörlerin sorunlarını bizzat ortaya koyuyor, bugüne ve geleceğe yönelik düşüncelerini, projeksiyonlarını paylaşıyor. Garanti Anadolu Sohbetleri’nin programı, ortak akıl toplantıları sırasında, bizzat ilin profesyonellerinden alınan bilgi, görüş ve veriler ışığında hazırlanıyor. Sohbetlere davet edilen uzmanlar sunumlarında bu verileri de kullanarak, il ekonomisinin geleceğini irdeleyen analizler yapıyor.

Garanti Anadolu Sohbetleri’nde bölgesel planlar, yerel ve uluslararası fırsat analizleri, piyasa değerlendirmeleri gibi konularda görüş alışverişinde bulunuluyor. Toplantılarda değişen dünya şartları değerlendiriliyor, potansiyel iş alanları irdeleniyor, yerel sanayici ve yöneticilerle birlikte çözüm bulunmaya çalışılıyor.

Garanti Anadolu Sohbetleri, bugün, illerde sektörlere yönelik çözüm önerilerinin ve vizyonun paylaşıldığı, sadece Türkiye ekonomisinin önde gelen büyük illerine değil, büyümeye aday illerine de giden, Anadolu’yu karış karış dolaşan bir marka, bir tartışma platformu haline geldi.

İlginizi çekebilir

  • Grup Emeklilik

    Şirketiniz için Garanti Emeklilik'ten Grup Emeklilik!

  • GoGaranti

    Go Garanti ile bankacılık çok hızlı ve çok kolay.

Daha çok kazanmanız için Garanti hep yanınızda...Daha çok kazanmanız için Garanti hep yanınızda...