Esnaf Destek Paketi

Genel

Garanti’den Esnafa Büyük Destek!

.

Garanti'nin yeni destek paketi, kendi işinin patronu esnaf ve sanatkarlarımızın yanında…

İndirimli faizle kredi kullanma imkanı sunan Esnaf Destek Paketi ile finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, tahsilat ve ödemelerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. Üstelik temel bankacılık ürün ve hizmetlerinde pek çok avantaj fırsatına da sahip olursunuz.

En Yakın Şube 

Krediler

Krediler

Krediler

.

Esnaf Destek Kredisi

Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi Esnaf Destek Kredisi'ni 24 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

Bankamızdan çek karnesi, şirket kredi kartı, POS gibi farklı ürünleri kullanıyorsanız, faiz indirimi imkanından faydalanırsınız. Çek karnesi, Şirket Kredi Kartı ve Üye İşyeri (POS) ürünlerimizden, kullandığınız her bir ürün için faiz indirimi alarak daha uygun koşullar ile kredinizi kullanabilirsiniz.

POS'tan Kredi

Dünyada ilk defa Garanti tarafından sunulan KOBİ'lere özel POS'tan Kredi sayesinde, Garanti POS üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve POS cironuza bloke konulmadan, kefil ya da herhangi bir ek teminat istenmeden kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Ticari Araç Kredileri'nin size sunduğu uygun vadeler sayesinde ticari araç alımlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Garanti'nin araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından faydalanırsınız.

 

En Yakın Şube 

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

.

Hazır Hesap

Hazır Hesap, çeklerinizi, faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans da çekebileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için Esnaf Destek Paketi'nin içindeki POS ürünümüzden yararlanabilirsiniz.

POS ile Bonus Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak ve müşterilere bonus kazandırıp birikmiş Bonus'larını harcatarak satışlarınızı arttırabilir, Esnaf Destek Paketi'ne özel olarak belirlenmiş olan indirimli komisyon oranları ile çalışabilirsiniz.

Esnaflara özel hazırlanan %0 komisyonlu POS ON ürünümüzden faydalanabilir, Visa/Mastercard ile yapılan tüm işlemlerde komisyonsuz sadece aylık sabit ücret ödeyerek çalışabilirsiniz.

Çek Karnesi

Düzenli ödemeleriniz için şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi alabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı - Bonus Business

Dükkanınız ile ilgili olarak yapacağınız alışverişlerinizde “Şirket Kredi Kartı” nızı kullanabilir, işletmeniz adına sizin ve çalışanlarınızın yapacağı tüm alışverişleri kontrol altına alabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı'nızı Bonus Business olarak tercih ederseniz alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.

KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

Kendinizin ve ailenizin geleceğini güvence altına almak için Kobi Emeklilik planı ile bireysel emeklilik sistemine katılabilirsiniz.

Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda  hem %1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.  

Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %2,6 Bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi 
  • Vergi, SGK ödemeleriniz 
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri 
  • 444 KOBİ-444 5624, www.garanti.com.tr/kobi ve İnternet Şubesi.

 

* KOBİm Garanti'de hariç

 

En Yakın Şube 

İlginizi çekebilir...

GoGaranti

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

Hazır Hesap

Hesabınızda para olmasa bile hazır hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile hazır hesabınız var.

İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı çünkü en kolay İnternet Şubesi

Türkiye'nin en hızlı çünkü en kolay İnternet Şubesi