Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı

Genel

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı

.

Garanti Kredi Kartlarınız ile www.gib.gov.tr adresinden Garanti İnternet Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti ya da Garanti Cep Şubesi’nden yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı. Son gün 10 Şubat.

Bonus  

Detaylar

Detaylar

Detaylar

.
  • 01 – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Garanti Bankası kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333'den ayrıca SMS kanalıyla yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • SMS kanalıyla da 3 taksitle MTV ödemesi yapılabilecektir. Bu süreçte "MTV SOR PLAKA NO" yazıp 3340'a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra; "MTV ODE KART SON 6 HANE PLAKA NO " yazıp 3340'a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz. Plaka numarasını yazarken boşluk bırakılmaması gerekmektedir.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Burgan Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç www.gib.gov.tr dışındaki kanallardan yapılan ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilecektir. www.gib.gov.tr'den yapılan ödemelerde 3 taksit kampanyasından yararlanmak için, ödeme yaptıktan sonra "TAKSIT" yazıp bir boşluk bırakıp, talep ettiğiniz ek taksit sayısını da ekleyip 3340'a kısa mesaj olarak göndererek taksitlendirebilirsiniz. 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret bulunmaktadır.
  • www.gib.gov.tr 'den ve Garanti cep şubesinden ödemeler 3 taksitle yapılacaktır.Garanti internet şube ve 444 0 333'ten yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • “ZİEBART MTV PAKETİ" Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Garanti Bankası kredi kartlarıylawww.gib.gov.tr üzerinden ödeyenler için 638 TL yerine ,yalnızca 399 TL olacaktır. ZIEBART MTV PAKETİ: Anti Bakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi ve Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemlerini içerir. Kampanya dahilinde 8 taksit uygulanacaktır.
  • 1 – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında MTV ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Çağrı Merkezi'nden yapanlar, Pirelli Yetkili Satıcılarında Pirelli marka Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), hafif ticari lastikler için tavsiye perakende liste satış fiyatları üzerinden %20 indirim kazanacaktır. Sırt çantası hediyesi kazanımı için 4 adet lastik satın almak gerekmektedir. 12", 13" ve 14'' lastikler seyahat çantası hediyesi kapsamına dahil değildir. Sırt çantası hediyesi www.pirelli.com.tradresinden bilgilerinin kaydını yapanlara kampanya sonunda itibaren kargo ile gönderilecektir. Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 15 Şubat'a kadar  SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Pirelli yetkili satıcılarına ibraz edilmesi gerekmektedir. Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç; 28 Şubat 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir. %20 indirim hakkını kullanarak 4 lastik alan müşterilerimiz, hediye çantalarını alabilmek için 07 Mart 2014 tarihine kadar pirelli.com.tr üzerinde yer alan formu eksiksiz doldurmalıdır. İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Bonus  

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.