Esnaf’a Fırsat Şenliği
.

Garanti’den kredi kullananlar kazanıyor! 28 Şubat’a kadar krediyle birlikte alacağınız Bonus Business ile Mayıs ayına kadar yapacağınız harcamalarınız için 5 kat bonus bizden hediye! Halihazırda Garanti POS ve Bonus Business kullanıyorsanız, tahsis ücretsiz kredi kullanma fırsatından da yararlanabilirsiniz. 28 Şubat’a kadar kredi kullanın, Esnaf’a Fırsat Şenliği’nde siz de kazanın!

Diğer Ürün ve Hizmetler

EASY

Garanti Ödeme

Hazır Hesap

İşiniz İnternette

    

 • Kampanya Detayları

  İndirimli Kredi kullanımı:

  Garanti POS ve Bonus Business ürünlerinin her ikisine de sahip olan müşterilerimizin 01.01.2013-28.02.2013 tarihleri arasında kullanacakları ihtiyaç kredilerinden tahsis ücreti alınmayacaktır. Söz konusu iki üründen yalnızca bir adedine sahip olunması halinde, müşterilerimizin kullanacakları krediler için tahsis ücretinde % 50 indirim uygulanacaktır.

  5 Kat Bonus Kazanımı:

  01.01.2013-28.02.2013 tarihleri arasında kredi kullanıp, Bonus Business alan yeni kart sahipleri için geçerlidir. Bonus fırsatı, 31.05.2013 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerli olup, her kart kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan ek bonuslar bir sonraki ayın 5. iş gününde kartlara yüklenecektir.

  Başvuru ve detaylı bilgi için Garanti şubeleri ile görüşebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.