Gençlik Görev Başına!
.

www.gorevimizbonusgenc.com 'a hemen tıkla,  MacBook, iPad Mini, Samsung 3D TV, Gifti Box, yüzlerce bonus yüklü Bonus Genç kart, Duman konser bileti ve grupla tanışma şansını yakala!

 

 • Kampanya Detayları
  • 15.04.2013 (15:00) – 13.05.2013 (15:00) tarihleri arasında www.gorevimizbonusgenc.com adresine girerek Facebook hesabı ile bağlanan kullanıcılar kampanyaya katılabileceklerdir.
  • Kullanıcıların istedikleri hediyeye ait görevleri yerine getirebilmeleri için öncelikle aşağıdaki zorunlu görevleri yerine getirmesi gerekir;
   Bonus Genç’i Twitter’da takip et ve Hazırladığımız Tweet’i RT’lemek ve.
   Bonus Genç’i Facebook’ta takip etmek ve beğenmek .
  • Yukarıdaki 2 görevi tamamlayan kullanıcıların karşısına ücretsiz kayıt formu çıkacaktır. Kredi kartı başvurusu onaylanan katılımcıların, üzerinde ödül bulunan Bonus Genç çekilişine hak kazanabilmeleri için ad, soyad, telefon, e-posta, adres, doğum tarihi bilgilerini eksiksiz girmeleri gerekmektedir. Üniversite bilgisini girmek opsiyoneldir.
  • Kullanıcılar görev setlerindeki görevleri yerine getirerek rozet toplar.
  • Kullanıcılar birden fazla hediye için şansını deneyebilir, o hediyeye ait görev setlerini yerine getirerek kampanya boyunca farklı hediyeler için çekiliş hakkı kazanabilir.
  • Kampanya sonunda yapılacak Milli Piyango çekilişi ile;
   - 1 adet SAMSUNG 40ES6340 FHD 3D DVB-S LED TV +2 GÖZLÜK
   - 2 adet Apple Macbook Air MD223 TU-Aİ5
   - 4 adet iPad mini MD 528 TU-A 16GB WiFi 
   - 60 adet Giftibox Hediye deneyim kutusu - aksiyon
   - 100 adet Philips SHL 3000 Kafa bantlı kulaklık
   - 100 adet Duman Konseri Bileti, 10 kişi Duman üyeleri ile tanışma fırsatı kazanacaktı 
  • Uygulama üzerinden kart başvurusu yapan ve başvuruları kabul edilen kişiler arasında yapılacak olan çekilişi sonucu 300 kişi 10 TL, 100 kişi 20 TL ve 100 kişi 50 TL Bonus hediyeli Bonus Genç kart kazanma şansı yakalayacaktır. Kazanılan bonus Bonus Genç kartın kullanıma açık olması durumunda Haziran ayı içerisinde yüklenecektir.
   Kullanıcıların Bonus Genç Kart başvuruları sadece www.gorevimizbonusgenc.com sitesinde yer alan kayıt formuna girdikleri bilgiler ile değerlendirilecektir.
  • Bankaca yapılan değerlendirme sonucunda uygun bulunan katılımcılardan, 18 – 25 yaş aralığında olanlar Bonus Genç kredi kartı sahibi olabilirler.
  • Kullanıcıların ödül sahibi olabilmesi ya da çekiliş hakkı kazanabilmesi için her hediye ile ilgili görev setlerindeki görevleri başarıyla gerçekleştirerek, rozetleri tamamlamaları gerekmektedir.
  • Kullanıcılar tarafından yüklenen, videolar ve fotoğraflar moderasyondan geçtikten sonra banner alanında yayımlanacaktır.

  Görevlerin ödüllere ait görev dağılımı ve detayları aşağıdaki gibidir;

  MACBOOK AIR GÖREVLERİ
  Sesim Geliyor mu?: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için mikrofonlarını açıp, Bonus Genç diye bağırarak seslerini kaydetmeleri gerekmektedir. Ses kaydı gerekli desibel seviyesine ulaştığında görev tamamlanır. 
  Resim Dersi: Kullanıcıların bu görevi yerine getirilebilmeleri için Bonus Genç’in dünyasını çizerek anlatmaları gerekmektedir.
  Halay Başı: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmeleri için ilk önce kampüste veya kalabalık bir mekanda “oturmaya mı geldik” diye bağırıp, başlattığı dansın videosunu çekmesi gerekmektir. Sonrasında çektiği videoyu Youtube’a yükleyerek linki sitedeki alana eklemesi gerekmektedir. Yüklenen videolar moderatör tarafından onaylandığında görev tamamlanır.

  iPAD MİNİ GÖREVLERİ
  Kimim ki ben?: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için Twitter’daki arkadaşlarını, attıkları son 3 tweet’ten tahmin etmesi gerekmektedir. Bu görevin başarılı olabilmesi için kullanıcıların 3 arkadaşını doğru tahmin etmesi gerekmektedir. 
  Formonel Denge: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için kendilerine özel yaratılan kart başvuru formunun linkini 10 arkadaşıyla paylaşması ve bu kişilerin de formdaki zorunlu alanları eksiksiz doldurması gerekmektedir.
  Yatılı Misafir: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için sitede 3 saat boyunca kalıp, belli aralıklarla karşılarına çıkan “Yoklama” butonuna basmaları gerekmektedir. Butona doğru zamanda basılmaması halinde görev başarısız sayılır.

  SAMSUNG SMART TV GÖREVLERİ
  Bonus Kafa: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için ilk önce bilgisayarlarından en fazla 2 mb büyüklüğünde fotoğraflarını yüklemeleri gerekmektedir. Fotoğraf, Bonus kafa peruğu ile ekrana yüklenir ve moderatör tarafından onaylandığında kullanıcının görevi tamamlaması için fotoğrafı Twitter’da paylaşması gerekir.
  Sayıyla Sekiz: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için kendilerineözel yaratılan kart başvuru formunun linkini 8 arkadaşıyla paylaşması ve bu kişilerin de formdaki zorunlu alanları eksiksiz doldurması gerekmektedir.
  Meksika Dalgası: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için ilk önce arkadaşlarını organize edip herhangi bir okula ait kütüphanede Meksika dalgası yapması ve bunu videoya kaydetmesi gerekmektedir. Sonrasında çektiği videoyu Youtube’a yükleyerek linki sitedeki alana eklemesi gerekmektedir. Yüklenen videolar moderatör tarafından onaylandığında görev tamamlanır.

  DUMAN KONSERİ GÖREVLERİ
  Müzik Kulağı: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için çalan 3 Duman şarkısının 8 saniyesini dinleyip şarkı ismini doğru tahmin etmesi gerekmektedir.

  GİFTİ BOX GÖREVLERİ
  Voodoo Tweet: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için ilk önce kendilerine verilen gizli tweeti Tweetlemesi gerekmektedir.
  Formda Kalx5: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için kendilerine özel yaratılan kart başvuru formunun linkini 5 arkadaşıyla paylaşması ve bu kişilerin de formdaki zorunlu alanları eksiksiz doldurması gerekmektedir.

  PHILIPS KULAKLIK GÖREVLERİ
  Gel Pisi Pisi: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için ilk önce videodaki kediye isim koymaları, sonrasında bu videoyu Facebook hesaplarında paylaşması gerekmektedir.
  Romantik Dakikalar: Kullanıcıların bu görevi yerine getirebilmesi için kendilerine verilen 3 görselden birini Facebook hesaplarından paylaşması gerekmektedir.

  • Kazananlar kampanya sonunda kazananlar sayfasında yayımlanacaktır.
  • Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kullanıcıların ödül kazanabilmeleri için kayıt formunu eksiksiz ve doğru doldurması zorunludur.
  • Görevimiz Bonus Genç uygulamasına girerek kayıt formunu dolduranlara 1, bitirdikleri her görev seti için en fazla 60 çekiliş hakkı verilmekte olup, toplamda verilecek çekiliş hakkı 61 ile sınırlıdır.
  • Talihliler 29.05.2013 tarihinde saat: 11.30’da Balmumcu Mah. Itrı Sok. No:30 Beşiktaş/ İstanbul (Mum Organizasyon Danışmanlık Hizmetleri Turizm ve San. ve Tic. Ltd. şirketi (Mum Organizasyon) Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
  • Kazanan talihliler, 04.06.2013 tarihli Radikal Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 19.06.2013 tarihleri mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 04.07.2013 tarihleri mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
  • Kullanıcı, işbu sözleşme ile ilgili olarak veya Türkiye Garanti Bankası A.Ş’in diğer ürün ve hizmetleri için verdiği kişisel bilgilerini Türkiye Garanti Bankası A.Ş’nin kendi pazarlama ve satış araştırmaları ve faaliyetleri için kaydedebileceğini, işleyebileceğini veya diğer herhangi bir şekilde kullanabileceğini bu duruma serbest iradesi ile açık muvafakat verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve 41? 29! İnt. Ve Dan. Dış Tic. A.Ş. (41! 29!) kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
  • Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve 41? 29! bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
  • Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve 41? 29! sorumlu tutulamaz.
  • 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
  • Türkiye Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri ve 41? 29! çalışanları yarışmaya katılamaz, katılsalar da ödül kazanamazlar.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.
  • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir.
  • Bu kampanya TÜRKIYE GARANTI BANKASI A.S. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 05.04.2013 tarih ve 24951361-255.01.02/1399-3667 sayılı izni ile tarafından düzenlenmektedir.

   

   

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.