MTV Ödemesini İnternet Şubesi’nden yapanların aracı tertemiz oluyor!
.

1 Temmuz - 2 Ağustos 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim!

Hemen İnternet Şubesi’ne girin, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak üstelik 3 taksit imkanıyla MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.

 • Kampanya Detayları
  • Carwax tarafından sunulacak %55 indirim, sadece Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde ve 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • İndirimden faydalanılabilmesi için İnternet Şubesi’nden yapılan ödemenin dekontu ya da çıktısı ile Carwax uygulama merkezlerinden herhangi birine gidilmesi yeterlidir.
  • CARWAX uygulama merkezleri İstanbul, Ankara, Kocaeli, Antalya, Osmaniye, Nevşehir ve Balıkesir şehirlerinde bulunmakta olup uygulama merkezlerinin adreslerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
  • Kampanya binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olup cip araçlar için uygulanacak fiyat KDV dahil 160 TL olacaktır.
  • CARWAX ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles MasterCard, Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles Business, Filo Card, Corporate Card, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus ve ING Bonus Card sahipleri faydalanabilir.

  • Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

  • American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express ve Shop&Miles American Express kampanyaya dahil değildir.

  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.

  Uygulama detayları:

  CARWAX ( Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma: Boya yüzeyi zift,reçine temizleme,kılcal çizik giderme teflon cila UV koruma uygulamalarını içerir.

  Antimic Anti Bakteriyel Koruma: Nano Teknoloji Nanometreden küçük hijyen boşluklarına kadar inerek oluşturduğu çok ince,elastik camsı tabakayla kalıcı etki gösteren temizlik ve koruma teknolojisidir.Temizlik endüstrisinde uygulandığı tüm yüzeylerde %99,9’a varan oranlarda sağladığı hijyen ile virüs ve bakterilerin çoğunu yok ederken üremelerini de uzun süre engelleyerek ‘TAM KORUMA’ sağlar.

  Ozonlama Sistemi: Otomobillerin içerisindeki sinmiş, hayvan kokuları, sigara kokuları, alkol kokuları, boya kokuları, kömür kokuları, benzin kokuları, medikal kokuları, halı kokuları, küf kokuları, yemek kokuları, su kokuları, karbon monoksit kokuları, balık kokularının giderilmesi işlemdir.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.