Turkcell hattınıza otomatik ödeme talimatı verin, bedava mesajlaşma ve hediye fırsatını kaçırmayın!
.

1 Mayıs - 31 Temmuz tarihleri arasında Turkcell faturanız için Garanti'deki hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verin, hem ödediğiniz her fatura için bir ay boyunca Turkcell'lilerle bedava mesajlaşın hem de müthiş hediyeler kazanma şansını yakalayın.

20 iPad, 30 iPhone ya da 10 Samsung LCD Tv çekilişine katılmak ve bu müthiç hediyeleri kazanma şansını kaçırmamak için hemen size en yakın Garanti şubesine giderek ya da İnternet Şubesi'ne girerek talimatınızı verin.

Otomatik fatura talimatınızı İnternet Şubesi Ödemeler menüsü Fatura adımı Fatura/Abone no ile ödeme seçeneğinden Telekomünikasyon kurum tipini seçip, kurum olarak "Turkcell" seçerek verebilirsiniz.

 • Kampanya Detayları
  • Bu kampanya 1 Mayıs - 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında geçerlidir. 1 Şubat - 30 Nisan tarihleri arasında en az bir faturasını otomatik ödeyen aboneler kampanyadan faydalanamaz.  Aboneler, kampanya dönemindeki ilk otomatik fatura ödemesini takip eden 3 ay boyunca geçerli olmak üzere otomatik ödenen her fatura için bir ay boyunca sabah 9 akşam 9 saatleri arasında Turkcelli'lerle bedava mesajlaşma hakkı kazanacaklardır ve mesajlaşmalar 10.000 adetle sınırlıdır. Bedava mesajlar otomatik fatura ödemesinin gerçekleşmesinden 1 hafta sonra yüklenecektir ve uluslararası mesajlaşmalar, servis mesajları, diğer operatörler ve sabit hatlara gönderilen mesajlar bedava mesajlara dahil değildir. Kampanya döneminde verilen otomatik ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı, ayrıca otomatik ödeme talimatı ile ödenen her fatura için 1 çekiliş hakkı daha kazanılır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için www.turkcell.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.
  • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından MPİ'nin 13.04.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-960-3502 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından düzenlenen bu kampanyaya; 01.05.2011 (Saat: 00:00) – 31.07.2011 (Saat: 23:59) tarihleri arasında Turkcell anlaşmalı bankalar üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı veren Turkcell aboneleri ve otomatik ödeme talimatı ile fatura ödemesi gerçekleştiren inaktif* Turkcell aboneleri katılabilecektir. Müşteriler verilen otomatik ödeme talimatı için 1 çekiliş hakkı, ayrıca otomatik ödeme talimatı ile ödenen her fatura için 1 çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.
  • İkramiye olarak, 10 kişi SAMSUNG LE 40C750 3D LCD TV, 30 KİŞİ İ PHONE 4G 16 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariçtir), 20 KİŞİ İ PAD 16 GB wifi+3G kazanacaktır. Çekiliş 15.08.2011 tarihinde saat 10:00'da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 17.08.2011 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.01.09.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 15.09.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler ve Turkcell çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya Turkcell abonelerine yöneliktir. OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
  • Kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup kampanya şartlarında yapılacak değişiklikten bankamız sorumlu olmayacaktır.

  *1 Şubat 2011’den önce Turkcell faturası için otomatik ödeme talimatı vermiş ancak 1 Şubat-30 Nisan 2011 tarihleri arasında faturasını hiç otomatik ödememiş faturalı Turkcell aboneleri

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.