Kredi Kartından Havale ve EFT

Kredi kartınızla havale ve EFT yapma imkanı İnternet Şubesi'nde!
.

Kredi kartından havale ve EFT İnternet Şubesi'nde!

Hesabınızda para olsun ya da olmasın, dilediğiniz kişiye para göndermek, kira, aidat vb. ödemelerinizi gerçekleştirmek için Garanti kredi kartınızı İnternet Şubesi'nden havale veya EFT yapmak için kullanabilirsiniz.

Üstelik yaptığınız havale veya EFT ile gönderdiğiniz tutar kartınıza alışveriş olarak yansır. İşlem için nakit avans faizi uygulanmaz, sadece aşağıdaki tabloda görebileceğiniz, ilgili tutar aralığına denk gelen  işlem ücreti tahsil edilir.

İnternet Şubesi Para Transferleri menüsü Havale veya EFT adımında kredi kartınızı seçerek istediğiniz kişiye ve hesaba anında para gönderebilirsiniz.

İşlem Ücretleri

Tutar Aralığı (TL) Havale Ücreti (TL) EFT Ücreti (TL)
0-99,99 3,95 6,23
100-249,99 7,43 9,71
250-499,99 13,07 15,35
500-999,99 23,63 25,91
>1000 %2,54+1 %2,54+2,85
 • Özellikler
  • İşlem alışveriş limiti kullanılarak gerçekleştirilecek fakat “bir takvim yılı içinde üç defa üst üste dönem borcunun %50’sinin altında ödeme yapan müşterilerin kredi kartlarının nakit avans işlemine kapatılması” uygulaması para transferleri için de geçerli olacaktır.   
  • Kredi kartından yapılan para transferi işlemleri, Bireysel İnternet Şubesi’nde her müşteri için geçerli işlem limitlerine dahil edilmiştir ve sadece TL cinsinden para transferi yapılabilecektir.
  • Yapılan para gönderme işlemler iptal/iade edilememekte olup sadece EFT işlemlerinde, karşı bankanın tutarı geri gönderimi söz konusu olabilmekte, bu durumda işlem tutarı kredi kartına aktarılmaktadır. Komisyon iadesi hiçbir şekilde söz konusu değildir.
  • Komisyon tahsilatı kredi kartından yapılacak, ancak kredi kartı limitinin işlem ücreti için yeterli olmaması durumunda ücret hesaptan tahsil edilecektir.
  • Kredi kartından havale/EFT işlemlerinden bonus kazanılamamaktadır ve kredi kartı kullanılarak Garanti ya da başka bankalara ait kredi kartı borçları ödenememekte, şans oyunları firmalarının hesaplarına, KKTC sınırları içindeki şubelerde açılmış hesaplara, şahısların kendi hesaplarına ve ortak hesaplara para transferi yapılamamaktadır.  
  • İşlemler sadece aynı gün içinde gerçekleştirilebilmekte olup ileri tarihli havale/EFT işlemi yapılamamaktadır.
  • Ticari kredi kartları uygulamanın kapsamı dışındadır.

İlginizi çekebilir...

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Cep Şubesi

Cep Şubesi ile şubenizi cebinizde taşıyın.

Cep Şubesi ile şubenizi cebinizde taşıyın.