wap.garanti.com.tr

  wap.garanti.com.tr yenilendi!

  Yenilenen wap.garanti.com.tr ile bankacılık işlemlerinizi ihtiyacınız olan her yerden anında ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  wap.garanti.com.tr ile piyasaları takip edebilir, Cep Şubesi'nden bankacılık işlemlerinizi hemen yapabilir ve size özel kampanyalara ulaşabilirsiniz.

  wap.garanti.com.tr'den aşağıdaki işlemleri istediğiniz her an kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

  Cep Şubesi

  Cep Şubesi'nde para transferleri, ödemeler, hesap, kredi kartı ve yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  CepBank

  Cep telefonunuzdan para gönderme, havale/EFT ve birçok ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun modeline bağlı olarak wap.garanti.com.tr'den dolduracağınız form veya tek bir kısa mesaj ile CepBank işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

  Kredi

  Garanti Bankası'nın bireysel, oto kredileri ve mortgage ürünleri hakkında bilgi alabilir, 5 Dakikada Kredi başvurusu yapabilir, kredi hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.

  Kartlar

  Garanti Bankası Kredi Kartları hakkında bilgi alabilir ve anında dilediğiniz kart için başvuru yapabilirsiniz.

  Yatırım

  Yatırım Fonu, döviz ve hisse senedi bilgilerini izleyebilir, günlük piyasa yorumlarına anında ulaşabilir, döviz çevirici ile kur dönüşüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  ATM/Şube Bul

  ATM/Şube listesinden, bulunduğunuz ilin trafik kodunu ve ilçeyi girerek size en yakın Şube ve Paramatikleri görüntüleyebilirsiniz.

  wap.garanti.com.tr ile ilgili bilgi almak, sorunlarınızı/taleplerinizi iletmek veya teknik destek almak için 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda "Cep Şubesi" diyerek ilgili işlem adımına bağlanabilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  İşlemlerinizi cep telefonunuz ile dilediğiniz yerden yapın!İşlemlerinizi cep telefonunuz ile dilediğiniz yerden yapın!

  Cep Bankacılığı