Cep Şubesi

Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde!
.

Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Cep Şubesi, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda. Cep Şubesi uygulamasına Müşteri numaranız, T.C Kimlik Numaranız veya Kredi Kartı Numaranız ile giriş yapabilirsiniz.


Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin mobil bankacılık işlemlerini kolayca her yerden yapabilmeleri için Cep Şubesi uygulamasını indirmeleri yeterli. iPhone, iPad, Android telefon, Android tablet, Windows telefon ve Apple watch platformlarında yer alan Cep Şubesi uygulamasını uygulama dükkanlarından kolayca indirebilirsiniz.*

QR ile Para Çekme özelliği sayesinde kartınız olmadan ATM den Cep Şubesi ile para çekebilirsiniz. Üstelik, şimdi parola yazmadan önceki giriş sayfasından da QR ile Para Çekme adımına ulaşabilirsiniz.


Garanti Cep Şubesi ve İnternet Şubesi’ne aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. Mobil Bankacılığı kullanmaya başlamak için kredi kartı veya Paracard numaranız ile hemen parolanızı almak ister misiniz?


Cep Şubesi ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

* Telefonun tarayıcısına garanti.com.tr/cep yazarak, 3342’ye CEPSUBESI yazıldığında gelen SMS’e tıklayarak indirilebileceği gibi, Uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi Uygulama Dükkanı'ndan almak ve QR kodu ile uygulamaları hemen indirmek için tıklayın.

*Cep Şubesi uygulamasını iOS7 ve üzeri, Android telefon ve tablet Android OS4 ve üzeri, Windows Phone8 ve üzeri işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

İlginizi çekebilir...

Bulbana

Size en yakın Paramatik ve şubeleri Bulbana ile anında cebinizde.

Size en yakın Paramatik ve şubeleri anında cebinizde.

5 dakikada cepten kredi

wap.garanti.com.tr'den hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

wap.garanti.com.tr'den hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

CepBank para gönder

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.