CepŞubesi

İhtiyaç anında kredi ve ileri teknoloji Garanti Cep'te!

.

Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Cep Şubesi, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda.

Tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredinize Cep Şubesi üzerinden 7 gün 24 saat kolayca başvurabilirsiniz.

Cep Şubesi Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu adımında, Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları* sağlamanız durumunda kredi kullandırım sürecine Cep Şubesi üzerinden devam edebilirsiniz.

Cep Şubesi’nde bulunan Mobil İşlem Asistanı ile işlemlerinizi sesle gerçekleştirebilirsiniz. Sesli asistana ulaşmak için Cep Şubesi’nde herhangi bir ekrandayken, ekran aşağıya doğru çekmeniz yeterli. Mobil İşlem Asistanı- ile konuşurken spesifik kelimeler ya da cümleler kullanmanız, bankacılık dilinde konuşmanız gerekmez. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı sanki bir Müşteri Temsilcisi ile konuşuyormuş gibi aktarabilirsiniz.

Bu fonksiyon ile hesap ve kart işlemleri, para transferleri, döviz alım-satım vb. bir çok işlem yapılabilir. Ayrıca karmaşık cümlelerle de ihtiyaçlarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

Mobil İşlem Asistanı ile yapabileceğiniz örnek işlemler:

  • “Ali’ye Etiler şubesindeki hesabımdan 100 Lira göndermek istiyorum”
  • “Geçen ay Bonus kartımdan yaptığım akaryakıt harcamaları”
  • “Vadeli hesabımın vade sonu değeri nedir?”
  • “150 dolar kaç lira?"

 

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin mobil bankacılık işlemlerini kolayca her yerden yapabilmeleri için Cep Şubesi uygulamasını indirmeleri yeterli. Cep Şubesi uygulamasına Müşteri numaranız, T.C Kimlik Numaranız veya Kredi Kartı Numaranız ile giriş yapabilirsiniz.**


Garanti Cep Şubesi ve İnternet Şubesi’ne aynı parola ile giriş yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılığı kullanmaya başlamak için kredi kartı veya Paracard numaranız ile hemen parolanızı almak ister misiniz?

Cep Şubesi ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

 

*Başvuru sahibinin TC vatandaşı ve Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ve imzasının bulunması gerekmektedir. Yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi veya gelir yazısı talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir.

** Telefonun tarayıcısına garanti.com.tr/cep yazarak, 3342’ye CEPSUBESI yazıldığında gelen SMS’e tıklayarak indirilebileceği gibi, iPhone, iPad, Android telefon, Android tablet, Windows telefon ve Apple watch platformlarında yer alan Cep Şubesi uygulamasını uygulama dükkanlarından kolayca indirebilirsiniz. Uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi Uygulama Dükkanı'ndan almak ve QR kodu ile uygulamaları hemen indirmek için tıklayınCep Şubesi uygulamasını iOS7 ve üzeri, Android telefon ve tablet Android OS4 ve üzeri, Windows Phone8 ve üzeri işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Bulbana

Size en yakın Paramatik ve şubeleri Bulbana ile anında cebinizde.

Size en yakın Paramatik ve şubeleri anında cebinizde.

5 dakikada cepten kredi

wap.garanti.com.tr'den hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

wap.garanti.com.tr'den hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

CepBank para gönder

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.

Kısa mesaj ile dilediğiniz kişiye anında para gönderin.