Garantili Otomatik Fatura

Genel

Faturalarınızı ödemeyi Garanti'liyoruz

.

Faturalarınızın ödeme tarihlerini unutuyorsanız, Garanti'ye otomatik ödeme talimatı vermeniz yeter. Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV, Dijital TV gibi faturalarınızın ödeme tarihlerini Garanti sizin yerinize takip eder. Böylece uzun kuyruklarda beklemenize, faturalarınızın ödeme tarihlerini takip etmenize gerek kalmaz. Üstelik Avans Hesap sayesinde hesabınızda para olmasa bile faturalarınız ödenir. Otomatik ödemede bir aksilik olursa, gecikme faizini de Garanti öder.*

İnternet Şubesi Ödemeler menüsü Fatura adımından ya da Garanti şubelerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Hemen İnternet/Cep Şubesi parolanızı almak ister misiniz?

Henüz Garanti'de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

*Bankamızdan kaynaklanan, bakiye yetersizliği dışında bir nedenle faturanızın ödenmesinde aksaklık olması durumunda gecikmeden kaynaklanan cezalar tarafımızdan ödenecektir.

İnternet Şubesi'nden talimat ver İnternet/Cep Şubesi Parola Al 

Özellikler

Özellikler

Özellikler

.
  • Hesabınızda bakiye yeterliyse hesabınızdan, hesabınızda bakiye yeterli değilse Avans Hesap limitinizden fatura ödemelerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz. Avans Hesabı'nız varsa, hesabınızda para olmasa da fatura, taksit ve kira ödemeleriniz için hazır kredi limitiniz var demektir. Limitiniz dolmuşsa kredi kartınızın nakit avans limitinden ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Hesabınıza para yatırdığınızda krediniz otomatik olarak kapanır ve sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.

  • Tüm faturalarınızı kredi kartınızdan otomatik olarak ödeyebilir, Bonus/MR kazanabilirsiniz.

  • İnternet Şubesi'nden Garanti Hatırlat tanımladığınızda hesabınızda para olmadığı için ödenmeyen otomatik faturalarınızı kısa mesaj ya da e-mail ile anında öğrenebilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı, gelir belgeniz ve otomatiğe bağlatacağınız fatura ile şubelerimizden talimat verebilirsiniz.

  • Otomatik fatura ödeme talimatları 31 Mart 2015 tarihine kadar kampanya kapsamında ücretsizdir. Kredi kartı ile gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz,  telefon operatörü vb otomatik  fatura ödeme talimatları için kampanya bitiminden itibaren ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren akdi faiz oranına kadar faiz işletilecektir.

İnternet Şubesi'nden talimat ver İnternet/Cep Şubesi Parola Al 

İlginizi çekebilir...

Gelir Güvencesi

"İşsiz kalırsam, faturalarımı nasıl ödeyeceğim?" sorusuna son veriyoruz.

Gelir Güvencesi

HGS ve OGS Ödemeleri

HGS ve OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

HGS ve OGS Ödemeleri

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.