Emekli Maaş Ödemeleri

Genel

Emekliler maaşlarını Garanti'den alıyor, emekliliğin keyfini çıkarıyor!

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığından emekli olup maaşını Garanti'den alan emeklilere birbirinden cazip avantajlar Garanti'de!

Garanti'nin 900'ü aşkın şubesinden ve 3.000'i aşkın Paramatik'inden emekli maaşınızı kolayca çekmeniz için PTT'lerden alacağınız E-devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr 'den banka değişikliği yapabilir ya da şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Şube ve Paramatikler 

Özellikler

Özellikler

Emekliler maaşlarını Garanti'den alıyor, emekliliğin keyfini çıkarıyor!

  • Çeyrek altın hediye: Maaşını Garanti'ye getiren emekliler, maaş ödemelerini 12 ay boyunca  Garanti'den almak koşuluyla hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın kazanıyor! Garanti'ye yatan ilk emekli maaşınızı takip eden ayın ilk haftasında çeyrek altın karşılığı gram altın, Vadesiz Altın Hesabı'nıza yüklenir.*
  • SGK emeklilerine özel avantajlarla kredi fırsatı: Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik, maaşını üç ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri üç ayda bir ödenen kredi seçeneği de var.** Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Paramatik'ten tek tuşla kuruşu kuruşuna maaş çekme kolaylığı: Garanti Bankası'nın geniş ATM ağından emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti ödemezsiniz.***
  • Hesap işletim ücreti yok: Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.

*Çeyrek altın kazanabilmeniz için 1 Haziran 2012 – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Garanti Bankası aracılığıyla SGK emekli maaşı ödemesi almamış olmanız ; 1 Mart 2013 tarihinden itibaren ilk kez Garanti Bankası aracılığıyla SGK emekli maaş ödemesi almış olmanız ve kampanya katılım belgesini imzalamanız gerekmektedir. Garanti Bankası’na yatan ilk emekli maaşınızı takip eden ayın ilk haftasında çeyrek altın karşılığı 1,75 gram altın Vadesiz Altın Hesabı’nıza yüklenir. Altın yüklenebilmesi için, açık bir Vadesiz Altın Hesabı’nız yoksa, Altın Mevduat Hesabı Sözleşmesi imzalayarak Vadesiz Altın Hesabı açtırmalısınız. Vadesiz Altın Hesabı açılmaksızın altın yüklemesi işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Vadesiz Altın Hesabı sahibi olunmaması durumunda, kampanya katılım belgesi imzalanmasını takiben 2 ay içinde hesap açılması gerekmektedir; aksi takdirde ödül hakkı kaybedilecektir. 12 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, verilen ödül müşteri hesaplarından tahsil edilecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla bir kez ödül kazanabilir.
**Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir.
***Emekli maaş hesabından 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit çekim işlemlerinde, nakit çekim limit aşım ücreti uygulanmamaktadır.

Şube ve Paramatikler 

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

GSM TL Yükleme

CepBank'la dilediğiniz operatöre kolayca GSM TL yükleyin.

GSM TL Yükleme

OGS Ödemeleri

OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

OGS Ödemeleri