ELMA Hesabı

Genel

ELMA Hesabı açın, paranız para kazansın!

.

ELMA Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı'nızdaki bakiyenizi değerlendirmek için otomatik fon alım satımı yapar. ELMA hesaplarının otomatik fon alım-satım işleminde kullanılan vadesiz TL alt limiti minimum 750 TL’dir. ELMA hesabınızdaki 750 TL’nin üzerinde kalan kısım için B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fon alım işlemleri otomatik olarak yapılır.  Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, ELMA Hesabı paranızı Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu’nda değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.

ELMA Hesabı açtırma işlemini İnternet Şubesi Başvurular menüsü Hesap Açılışı adımından, 444 0 333 Alo Garanti’den ya da şubelerimizden yapabilirsiniz. Henüz Garanti’de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

Hemen İnternet/Cep Şubesi parolanızı almak ister misiniz?

Henüz Garanti’de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

Başvur İnternet/Cep Şubesi Parola Al 

Özellikler

Özellikler

Özellikler

.
  • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü ELMA Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız ELMA Hesabı'nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, İnternet Şubesi'nden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsinizKira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, ELMA Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız ELMA Hesabı'nda B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fon’unda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • ELMA Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 750 TL üzerinde kalan kısmı için B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fon alım işlemleri yapılmaktadır.
  • Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, İnternet Şubesi'nden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz

Hemen Başvur İnternet/Cep Şubesi Parola Al 

E-ekstre

E-ekstre

E-ekstre

.

ELMA hesap özetinizi e-posta ekstre olarak talep edin; hesabınızı düzenli olarak e-postanız üzerinden takip edin.E-posta hesap özeti talebinizi Garanti İnternet Şubesi, 444 0 333  Alo Garanti ve Garanti Şubelerinden kolayca yapabilirsiniz.

İşleminizi Garanti İnternet Şubesi’nde Yatırımlar – Mevduat Ürünleri – ELMA Hesabı/ Değişiklik adımı altında yer alan "ELMA Hesabı ekstemin e-posta adresime gönderilmesini istiyorum”  seçeneğini tıklayarak yapabilirsiniz.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa, öncelikle Tanımlamalar - Bilgi Güncelleme adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir. 

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

İnternet Şubesi'ne özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Fon Biriktiren Hesap

Düzenli yatırım ödemelerinizi kredi kartınızla yapın.

Fon Biriktiren Hesap

İnternet/Cep Şubesi

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.