Borsa Yatırım Fonu

Genel

GAREN aldım bir tane, 20 hisse içinde...

Borsa Yatırım Fonları, belirli bir endeksi baz alarak, bu endeksin içinde bulunan yatırım ürünlerinin (hisse senedi, tahvil bono, kıymetli madenler, emtia) performanslarını size yansıtan ve borsada alım satıma açık fonlardır.

Riskleri dağıtma şansı vermeleri, alım-satım kolaylığına bağlı likidite ve düşük yönetim ücreti avantajlarıyla Borsa Yatırım Fonları, dünyanın pek çok ülkesinde gerek bireysel gerek kurumsal müşteriler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Hem fon hem hissenin avantajlarını sunarlar ve diğer hisse senetleri gibi borsada alınıp satılırlar. Endeksin gelişimi endekste bulunan yatırım ürünlerinin performansı ile doğru orantılı olarak ilerler.

Başvur Detaylı bilgi için tıklayın.garen.garanti.com.tr 

Özellikler

Özellikler

Borsa Yatırım Fonlarımız

T. Garanti Bankası A.Ş. MSCI Türkiye Endeksi Borsa Yatırım Fonu

Dünyanın en prestijli endeks yapıcılarından biri olan MSCI Barra, Türkiye'nin ilk portföy yönetim şirketi Garanti Portföy ve Garanti Bankası uzmanlıklarını sizin için bir araya getirdik.

GAREN, Garanti Bankası A.Ş. kuruculuğunda oluşturulan T. Garanti Bankası A.Ş. MSCI Türkiye Endeksi Borsa Yatırım Fonu'nun İMKB işlem kodudur. Fon Garanti Portföy Yönetimi A.Ş uzmanlığında yönetilmektedir. GAREN baz aldığı MSCI Türkiye Endeksi'nin kompozisyonunu fonun portföyüne %100'e yakın bir korelasyon ile yansıtmayı amaçlar.

T. Garanti Bankası A.Ş. EKO10 Endeksi A Tipi Borsa Yatırım Fonu

Garanti Bankası A.Ş. kuruculuğunda oluşturulan T. Garanti Bankası A.Ş. EKO10 Endeksi A Tipi Borsa Yatırım Fonu'nun İMKB işlem kodu olup, fon yönetimi Garanti Portföy Yönetimi A.Ş uzmanlığında yürütülmektedir. GARON baz aldığı Ekonomist 10 Endeksi'nin kompozisyonunu fonun portföyüne %100'e yakın bir korelasyon ile yansıtmayı amaçlar.

Başvur Detaylı bilgi için tıklayın.garen.garanti.com.tr 

İlginizi çekebilir...

Yatirim Fonları

Siz sadece fonunuzun getirisini izleyin.

Yatirim Fonları

Yatirim Uzmani Garanti

Yatirim Uzmani Garanti, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti

e-Vadeli Hesap

İnternet Şubesi'nden vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap