Oto Kredisi

Genel

Otomobiliniz kadar hızlı oto kredisi Garanti'de.

.

Hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak Garanti taşıt kredisi ile çok kolay. Kefilsiz, 48 ay vadeli, hızlı onaylı Garanti Araç Kredisi sizi yeni aracınıza kestirme yoldan ulaştırır. Aracınızı hemen alırsınız, ödemenizi uzun vadede yaparsınız.

Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Başvur Kredi taksitlerimi hesapla 

Özellikler

Özellikler

Özellikler

.
  • 48 aya kadar vade imkanı.
  • Uygun faiz oranı.
  • Kendiniz belirleyebileceğiniz size en uygun ödeme planı Kredi talebiniz, başvurunuzun ardından en kısa sürede cevaplandırılır.
  • Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir. "0" kilometre taşıtlar için yapılan kredi başvurularında kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • 2. el taşıtlarda 10 yaşa kadar araçlar kredilendirilmekte ve kefil talep edilmektedir.

Başvur Kredi taksitlerimi hesapla 

Faiz ve Ücretler

Faiz ve Ücretler

Faiz ve Ücretler

.

Bireysel Krediler TL

 

Ürün 6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
e-Kredi* 0,95 1,64

1,69

1,69 1,35 -
Oto Kredisi 1,44 1,44

1,44

1,44 1,44 1,44
Bireysel Finansman Kredisi 1,34 1,34

1,34

1,34 1,34 -

 Maliyet Tablosu

 

Ürün Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Toplam Masraflar(TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
e-Kredi** 10.000 1,30 36 ay

365,15

150 1,65 19,82
Oto Kredisi*** 20.000 1,44 36 ay

750,79

300 1,82 21,85
Bireysel Finansman Kredisi**** 80.000 1,34 36 ay

2.911,97

1.075 1,62 19,47

 

Hafta sonu  hiçbir banka şubesi açık değil, acil paraya ihtiyacım var, nereden bulabilirim diye düşünmeyin. Garanti’nin büyük yeniliği ile ihtiyaç duyduğunuz her an yerinizden bile kalkmadan destek kredisi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Garanti İnternet Şubesi’ne gelerek Başvurular adımından destek kredisini tıklamak. Başvurunuz onaylandıktan sonra belgelerinizi görüntüleyebilir anında hesabınıza geçen kredinizi kullanabilirsiniz.

Her ihtiyacınız için Garanti yanınızda!

İnternet Şubesi’ne giriş yapın, Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden başvuruya tıklayın, başvuru bilgilerinizi tamamlayın.

Kredinizin değerlendirilip olumlu sonuçlanmasının ardından yine başvurular adımından sözleşmelerinizi onaylayabilirsiniz. Bu işlemin ardından krediniz anında hesabınıza aktarılacak.
İnternet Şubesi’nden alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. İnternet Şubesi’nden yapılan başvurularda on beş bin türk lirası ve otuz altı ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. İnternet Şubesi’nden kredi kullanımının yapılabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Garanti Bankası müşterisi olmak ve banka sisteminde başvuru sahibinin nüfus cüzdanı ve imzasının bulunması gerekir. Başvuru sahibinin sosyal güvenlik kurumu kaydının olmaması veya doğrulanamaması durumunda belge talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterimizin banka acentemiz dışında bir firmadan sigorta yaptırmak istemesi durumunda şubelerimize gelerek kredi işleminin tamamlanması gerekmektedir.
*e-Kredi faiz oranları 3.000 TL tutara kadar olan krediler için geçerlidir.

**Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.
***Satın alınacak taşıtın kaskosunu Eureko'dan yaptıran müşterilerimiz için TL Oto kredisi faiz oranında %0,05 puanlık indirim yapılacaktır.
****Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak tahsis ücreti ve Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

.

"Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

Oto Kredisi'ne nasıl başvurabilirim? Gerekli belgeler nelerdir?

Kredi başvurunuzu en yakın Garanti şubesine gerekli belgelerle birlikte yapabilirsiniz. Gerekli belgeler: başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı, serbest çalışanlar için vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu.

Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Kış Kredisi

2014’ün ilk kredi kampanyası!

Kış Kredisi

5 Dk'da Kredi

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!

Arabam Garantide

Aracınız güvende, içiniz rahat.

Aracınız güvende, içiniz rahat.