YazKredisi

Kredi Fırsatı Garanti'den

.

 

 

Tüm bayram ihtiyaçlarınız için  en uygun krediler Garanti’de! Siz de Yaz Kredisine hemen başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. 

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)* Kredinin Toplam Maliyeti (TL)**
10.000 1,49 36 ay

379,10

50,00 175,00 24,1464

13.697,46

25.000 1,34 36 ay

920,15

125,00 375,00 21,5325 33.250,26
50.000 1,25 36 ay

1807,62

250,00 750,00 19,9885 65.324,31

Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla;
• Sizin için uygun ihtiyaç kredisine başvurabilir,
• Herhangi bir kanaldan başlattığınız başvurunuzu tamamlayabilir,
• Şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kredi riskinizi öğrenebileceğiniz KKB (Kredi Kayıt Bürosu) raporunuzu almak için tıklayın.

Gerekli belgeler için lütfen tıklayın.

Kampanya kapsamında %1,25 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 36 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.  Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. İnternet Şubesi’nden alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. İnternet Şubesi’nden yapılan başvurularda on beş bin türk lirası ve otuz altı ay vadeye kadar kredi kullanılabilir.   Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Özel Emekli Sandığı’na tabi müşterilere geçerli değildir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. İnternet şubesinden kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir.  Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

  • Başvuru

    Avantajlı İhtiyaç Kredisi'ne

    • Yandaki Başvur butonu ile
    • Garanti İnternet kullanıcısıysanız Garanti İnternet Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden veya Garanti Cep Başvurular menüsü Kredi Başvurusu adımı Destek Kredisi Başvurusu seçeneğinden hemen başvurun, anında kredi onayınızı alın. Size sadece kredinizi dilediğiniz gibi kullanmak kalsın.

İlginizi çekebilir...

Tam Destek

Bankanızın desteği her zaman yanınızda.

Tam Destek

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.