Eğitim ve Özel OkulKredileri

Eğitim ve Özel Okul Kredileri

.

Yeni eğitim dönemi ihtiyaçlarınıza yönelik yeni kredi kampanyaları Garanti'den!
Eğitim Kredisi ile tüm eğitim - öğretim ihtiyaçlarınızı cazip koşullarla karşılayabilirsiniz.
Çocuğunuz özel okulda* öğrenim görüyorsa, tüm özel okullar için hazırlanmış olan kredimiz ile dilerseniz okul taksitlerinizi düşük faiz avantajından faydalanarak ödeyebilir, dilerseniz eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 100.000 TL'ye kadar ve 36 aya varan vadelerle!
Düşük faizli ve cazip koşullu kredilerden size en uygun olanı seçin, rahat edin.

Kredi Tutarı (TL) Faiz (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)* Kredinin Toplam Maliyeti (TL)** 
10.000 1,48 36 ay

378,35

50 150,00 23,9705 13.670,76
15.000 1,43 36 ay

561,99

75 225,00 23,0947 20.306,59
20.000 1,41 36 ay

746,37

100 300,00 22,7460 26.969,44

Kampanya kapsamında maksimum 36 ay vadelerle ve şubelerden 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Öğretmen, asker, polis ve doktorların kamu çalışanı olduklarını gösteren kimlikleriyle başvurmaları gerekmektedir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru, özel emekli sandığına tabi müşteriler için geçerli değildir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir.
*Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.
**Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Kampanya kapsamında 100.000TL'ye ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. Belirtilen faiz oranları ve ücret tutarları talep edilen kredi tutarı, vade ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı kredi kullanımı sırasında alınacak ücretler ve standart hayat sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat sigortası kesintisi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranı hesaplamalarına tüm vergi ve sigortalar dahil edilmiştir. Özel Üniversite kredisi kullandırımlarında öğrencilerden okul belgesi talep edilmektedir.

*Özel Okul kredisi özel okul ödemeleri için hazırlanmıştır. Özel okul kredisi başvurularında okul öğrenci belgesi veya okula yeni kayıt yaptıracak öğrencilerden ÖSYM sınav sonuç belgesi talep edilecektir.

Gerekli belgeler için lütfen tıklayın.

 

  • Başvuru

    Eğitim ve Özel Okul Kredileri'ne,

    • Yandaki Başvur butonu ile
    • İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden veya Cep Şubesi Başvurular menüsü Kredi Başvurusu adımı Destek Kredisi Başvurusu seçeneğinden hemen başvurun, anında kredi onayınızı alın. Size sadece kredinizi dilediğiniz gibi kullanmak kalsın.

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!