Bireysel İhtiyaç Kredisi

Genel

İnternetten  Kredi

.

Krediye ihtiyacınız var ama kredi almak için vaktiniz mi yok?
İnternet Şubesi kullanıcısıysanız, kredi başvurunuzu İnternet Şubesi’nden yapabilir ve  hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, www.garanti.com.tr aracılığıyla Garanti Bankası müşterisi olmasanız bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz! Detaylı bilgiye Faiz ve Ücretler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız ne olursa olsun, Garanti’nin bireysel ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu;

  • Başvur butonuyla,
  • İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğiyle,
  • Cep Şubesi'nden
  • wap.garanti.com.tr'den
  • Paramatik'lerden
  • 444 0 335 Tam Destek Hattı'ndan,
  • Cepte 3390'a kısa mesaj göndererek,
  • veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Dilerseniz, kredi risk durumunuzu İnternet Şubesi'nden öğrenebilirsiniz.

İnternetten Kredi dönemi ile tanışmak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Faiz ve Ücretler

Faiz ve Ücretler

Faiz ve Ücretler

.

Bireysel Krediler TL

 

Ürün 6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
e-Kredi* 1,64 1,64

1,69

1,69 1,39 -
Oto Kredisi 1,44 1,44

1,44

1,44 1,44 1,44
Bireysel Finansman Kredisi 1,34 1,34

1,34

1,34 1,34 -

 Maliyet Tablosu

 

Ürün Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Toplam Masraflar(TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
e-Kredi** 10.000 1,34 36 ay

368,06

155 1,70 20,43
Oto Kredisi*** 20.000 1,44 36 ay

750,79

300 1,82 21,85
Bireysel Finansman Kredisi**** 80.000 1,34 36 ay

2.911,97

1.035 1,62 19,44

 

Hafta sonu  hiçbir banka şubesi açık değil, acil paraya ihtiyacım var, nereden bulabilirim diye düşünmeyin. Garanti’nin büyük yeniliği ile ihtiyaç duyduğunuz her an yerinizden bile kalkmadan destek kredisi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Garanti İnternet Şubesi’ne gelerek Başvurular adımından destek kredisini tıklamak. Başvurunuz onaylandıktan sonra belgelerinizi görüntüleyebilir anında hesabınıza geçen kredinizi kullanabilirsiniz.

Her ihtiyacınız için Garanti yanınızda!

İnternet Şubesi’ne giriş yapın, Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden başvuruya tıklayın, başvuru bilgilerinizi tamamlayın.

Kredinizin değerlendirilip olumlu sonuçlanmasının ardından yine başvurular adımından sözleşmelerinizi onaylayabilirsiniz. Bu işlemin ardından krediniz anında hesabınıza aktarılacak.
İnternet Şubesi’nden alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. İnternet Şubesi’nden yapılan başvurularda on beş bin türk lirası ve otuz altı ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. İnternet Şubesi’nden kredi kullanımının yapılabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Garanti Bankası müşterisi olmak ve banka sisteminde başvuru sahibinin nüfus cüzdanı ve imzasının bulunması gerekir. Başvuru sahibinin sosyal güvenlik kurumu kaydının olmaması veya doğrulanamaması durumunda belge talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterimizin banka acentemiz dışında bir firmadan sigorta yaptırmak istemesi durumunda şubelerimize gelerek kredi işleminin tamamlanması gerekmektedir.
*e-Kredi faiz oranları 3.000 TL tutarlı krediler için geçerlidir.

**Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.
***Satın alınacak taşıtın kaskosunu Eureko'dan yaptıran müşterilerimiz için TL Oto kredisi faiz oranında %0,05 puanlık indirim yapılacaktır.
****Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak tahsis ücreti ve Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.


İlginizi çekebilir...

Kış Kredisi

2014’ün ilk kredi kampanyası!

Kış Kredisi

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.