Bireyselİhtiyaç Kredisi

Hızlı ve Kolay Kredi Başvurusu

.

 

 Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Yeni ev mi döşeyeceksiniz, evinizi mi yenileyeceksiniz? Aileye yeni bir birey mi katılıyor? Evin küçüğü büyüdü, okula mı başlayacak? İhtiyacınız ne olursa olsun, avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi ile hızlı ve kolayca karşılayabilirsiniz.

450 TL taksitle 12.000 TL Bahar Kredisi kampanyasını keşfetmek için hemen tıklayın.

Garanti Bankası müşterisiyseniz:
• Şubelerimizden veya şube dışı kanallarımızdan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bu başvurularınızı şubelerimizden veya İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.
• Kredi başvurunuzu İnternet Şubesi veya Cep Şubesi üzerinden devam ettirerek şubeye gitmeden kredi tutarınızı kolayca hesabınıza aktarabilirsiniz. Uygun ve hesaplı E-Kredi özellikleri için tıklayın.
• İnternet Şube’sinden e-Devlet Kapısı’na kolayca giriş yaparak kredinizi kullanırken ihtiyacınız olabilecek SGK Hizmet Dökümüne ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisi değilseniz:
• Kredi Başvuru Formu aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Aracı’nı kullanarak kredi ve taksit tutarınızı hemen hesaplayabilir sizin için en uygun ve hesaplı krediyi öğrenebilirsiniz.

İnternet şubesinden uygun ve hesaplı kredi kullandırım koşulları için tıklayın.

Aşağıdaki kanallar aracılığıyla hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve başvurunuzu İnternet Şubesi veya Cep Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.

 

 • Şube

  En yakın şubemize gelerek başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
  Şube ve Paramatik Arama sayfamızdan size en yakın şubemize ulaşabilirsiniz.

 • Internet Şubesi (e-Kredi)

  İnternet Şubesi’nden bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde yapabilir, kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için e-Kredi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Cep Şubesi

  Cep Şubesi’nden hızlı ve kolay şekilde bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu Bşvurular altından Kredi Başvurusu seçimiyle yapabilir, başvurunuzu Cep Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

 • Garanti.com.tr

  Garanti müşterisi olmasanız bile başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
  İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu’nu doldurarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • Alo Garanti

  444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’nı arayarak başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.

 • Facebook

  Garanti müşterisi olmasanız bile Facebook’ta Garanti Bankası sayfasından kredi başvurunuzu yapabilirsiniz! Facebook sayfamızı ziyaret ederek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • SMS

  Garanti müşterisi olmasanız bile T.C. Kimlik Numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi TL cinsinden aralarında birer boşluk bırakarak yazın, 3390'a kısa mesaj göndererek* kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  Örnek: 13788431318 15000 12 2500
  *SMS gönderiminiz, operatörünüzün kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilir.

 • Paramatik

  Garanti müşterisi olmasanız bile Paramatik'ten kredi başvurusu yapabilirsiniz!

  • Garanti müşterisi değilseniz Paramatik'te klavyede yer alan GİRİŞ tuşuna basıp Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımını seçerek yapabilirsiniz.
  • Garanti müşterisiyseniz Kart şifrenizi girdikten sonra Diğer İşlemler menüsü Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımını seçerek başvurabilirsiniz.

  Şube ve Paramatik Arama sayfamızdan size en yakın Paramatik bilgisine ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.