AvansHesap

Hesabınızda her zaman para olsun.

.

Avans Hesap, hesabınızda para yokken bile nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap'ı kullanabilir, sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz.

Avans Hesap başvurunuzu şubelerimizden yapabilirsiniz.

Başvuru sonucunuz en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz 444 0 333 Alo Garanti'den de sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Avans Hesap başvurunuz onaylandığında, onaylanan limitinizi kullanabilmeniz için şubenize nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile giderek ilgili belgeleri imzalamanız yeterlidir.*

Henüz Garanti Bankası'nda hesabınız yoksa hesap açtırmak için sizi en yakın Garanti şubesine bekleriz.

*Gerek görüldüğü takdirde şubeniz kefil talebinde bulunabilir.

 • Özellikler
  • Hesabınızda para olmadığı zaman, Avans Hesap limitiniz dahilinde sizin istediğiniz tutarda ihtiyacınız olduğu kadar kredi kullanabilirsiniz. Paracard'ınızı kullanarak 7 gün 24 saat kredinizi nakit olarak çekebilirsiniz.
  • EFT, Havale, Fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa bile, limitiniz dahilinde, Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesap'tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon vb otomatik fatura ödemeleriniz ve taksit, kira vb düzenli ödemeleriniz zamanında yapılır.
  • Hesabınız eksi bakiyedeyken Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesabınıza herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak krediyi kapatır. Kullandığınız krediye sadece kullandığınız gün kadar faiz işler.
  • Ay içinde kullandığınız kredinin faizi bir sonraki ay hesabınızdan otomatik olarak çekilir.
  • Ay içinde avans hesap kullanmanız durumunda borç ve faiz tutarlarınızı gösteren ekstreniz ay sonunda adresinize gönderilir. Avans Hesap ekstresi için 1,40TL ekstre ücreti alınır.
  • Avans Hesap faiz oranı01/10/2013 tarihinden itibaren %2,02'dir. Avans hesabınızdan 100 TL için günlük sadece 8 Kr faiz ödersiniz.*
  • Avans Hesap limit artırımı için şubenize başvurabilirsiniz.

   *Avans hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza yapılan para girişleri 1 iş günü sonra yansıyacak şekilde faiz hesaplanmaktadır.

 • Faiz ve Ücretler
  Ürün Faiz Oranı
  Avans Hesap% 2,02
  Fatura Avans Hesap% 2,02

  Son Güncelleme : 25/06/2016 18:03

  *Avans Hesap limitinin ay içerisinde kullanılması durumunda Avans Hesap Ekstresi (1,40 TL) gönderilir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Avans Hesap başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim?

  Başvuru sonucunuz en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz 444 0 333 Alo Garanti'den de sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Avans Hesap’ a nasıl başvurabilirim?

  Avans Hesap başvurunuzu şubelerimizden yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

5 Dk'da Kredi

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!

Kredi onayınız 5 dk.da cebinizde!