Faydalı Araçlar

ParacardTrink

Trink diye ödeyip geçmek için Paracard Trink

.

"Vakit nakittir" diyorsanız, sizin Paracard’ınız Paracard Trink. Paracard Trink ile alışverişlerinizi "trink" diye tek bir dokunuşla öder ve geçersiniz. Üstelik bonus kazanmaya da devam edersiniz.

Paracard Trink, sayıları her geçen gün artan Trink okuyucu olan noktalarda sadece bir dokunuşla daha hızlı ve kolay alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca e-Cüzdan ile kartınıza para yükleyebilir, "trink" işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirsiniz.

Paracard alma işlemini Garanti İnternet Başvurular menüsü Kredi Kartları adımı Paracard seçeneğinden kolayca yapabilirsiniz.

BonusFlaş ile Paracard Trink kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

Hemen Garanti İnternet/Cep parolanızı almak ister misiniz?

  • Özellikler
    • Günlük para çekme limitlerinizi Garanti İnternet'ten değiştirebilir, harcayacağınız parayı kontrol altında tutarsınız.
    • Farklı hesaplarınız için farklı Paracard Trink çıkartabilirsiniz.
    • Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM'lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz. 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda Sesle Yönlendirme özelliğini kullanarak kart şifresi almak istediğinizi söylediğinizde, sistem sizi doğru adıma yönlendirecektir.

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'ten vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap