Paracard

Paranın kartı Paracard
.

Paracard kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlıdır. Paranın kartı Paracard’ınızı kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.  Üstelik Bonus işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanır, bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız.

Paracard alma işlemini İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi Kartları adımı Paracard seçeneğinden ya da size en yakın Garanti şubesinden kolayca yapabilirsiniz.

BonusFlaş ile Paracard kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

Hemen İnternet/Cep Şubesi parolası almak ister misiniz?

Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM'lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda kart şifresi almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. 

 

 • Özellikler
  • Paracard sayesinde bankacılık işlemleriniz için şubeye gitmenize gerek kalmaz, işlemlerinizi Paramatikleri kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde yaparsınız.
  • Paramatiklerin yanı sıra yurt içinde diğer banka* ATM'lerinden ve yurt dışında Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz.
  • Yurt içinde veya yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kolay Vezne'lerden hattınıza kontör yükleyebilirsiniz.

  *Diğer banka ATM'leri kullanıldığında para çekme işlemi için 4 TL, bakiye sorma için 0,50 TL masraf alınmaktadır.


  Avantajlar

  • Paracard ile üzerinizde nakit para taşımaya gerek kalmadan yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizi peşin olarak yapar, böylece eksik para üstü alma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
  • Yaptığınız harcama anında hesabınızdan düşer, siz de hesabınızı kolayca takip edersiniz.
  • Avans Hesabı'nız varsa, hesabınızda para yokken bile Paracard'ınızı kullanarak alışveriş yapabilir veya para çekebilirsiniz.
  • Yaptığınız tüm işlemleri Garanti İnternet Şubesi'nden görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti'den otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

e-Vadeli Hesap

İnternet Şubesi'nden vadeli hesap açın, mevduatınıza ek faiz kazanın.

e-Vadeli Hesap