Flexi Card

Genel

Flexi ile kişisel tercihlerinizi yansıtınFlexi Card

.

Flexi Card’ınızla, Bonus program ortaklarında, bonus kazanma imkanından yararlanır, taksitli alışveriş yaparsınız.
Üstelik tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Flexi Card'a "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz İnternet Şubesi'nden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Hemen İnternet/Cep Şubesi parolası almak ister misiniz?

Özellikler

Özellikler

Özellikler

.
 • Flexi Card tamamen kişisel tercihleri yansıtır!
  • Kendi Bonus kampanyanızı kendiniz seçersiniz.
  • Kendi kart tasarımınızı kendiniz yaratırsınız.
  • Flexi Card'ınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun için 444 0 333 Alo Garanti’yi aramanız yada Garanti İnternet Şubesi’ne girip yeni özellikleri belirtmeniz yeterli.
 • Bonuslarınızı Flexi Flexi kullanabilirsiniz:
  • Bonus program ortaklarında bonus olarak harcayabilirsiniz.
  • Kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.
  • CepBonus özelliğinden faydalanabilirsiniz. (Detaylı bilgi için tıklayın.)
  • Flexi Card'da birikmiş bonuslarınızı Garanti Seyahat Hattı'nda kullanırken 1,5 katı değerinde harcayabilirsiniz.
 • Kartınızı kendiniz yaratabilir ya da hazır paketler arasından seçim yapabilirsiniz.

Faiz ve Ücretler

Faiz ve Ücretler

.
Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli* Alışveriş Faizi** Gecikme Faizi** Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi
Flexi Card--% 2,02% 2,52% 2,02% 3,50 + 6,00 TL (minimum 5,00 TL)% 2,02

Son güncelleme : 20/12/2014 18:11

Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

* Bonus Card, Bonus Platinum, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Ekstragenç, Fenerbahçe Bonus, Emekli Bonus, Bonus Trink ve ek kartlarının ilk yıl kart ücreti 6,90 TL'dir. Altın Bonus, GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi Card'ın ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 2 ve üzeri adette değişmesi durumunda müşteri bazında her bir kart yenilemesi için 9 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

**Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.
***Bir kereye mahsus olmak üzere 15 TL karşılığında mevcut kartınızı Şeffaf ya da Aynalı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

 

 

 

Akdi Faiz Oranı: Flexi Card'ınızın faiz oranını siz belirlersiniz.Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarı veya üstünde ödeme yaparsanız, kalan hesap bakiyesine bu faiz oranı uygulanır. 

Gecikme Faizi: Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen  aylık  faiz oranıdır.

Nakit Avans Faizi: Kartınızla yaptığınız nakit çekim ve nakit kullanımı niteliğindeki işlemler için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık faiz oranıdır. Flexi Card'ınız için belirlediğiniz alışveriş faiz oranı ile nakit faiz oranı aynıdır.

Nakit Avans Ücreti: Kartınızla yaptığınız her bir nakit çekim işlemi başına alınacak ücrettir. Bu ücret nakit çektiğiniz yere (otomatik vezne, şube vs.) göre değişiklik gösterebilir. Bankamızdan gerçekleştirilen yurt içi nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5'i+5 TL yurt içinde diğer bankalardan gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5+7 TL'dir. Yurt dışında gerçekleştirilen nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %3,5+3 USD veya %3,5+2 Euro'dur.

Limit Aşım Faizi: Borç bakiyenizin, kartınıza tahsis edilen limiti aşması halinde günlük olarak limiti aşan tutara uygulanan akdi faiz oranıdır.

Kart Görsel Ücreti: 9,99 TL'dir. Flexi Card’ınızın kart görseli'ni kendi çektiğiniz fotoğraf ile yada Flexi Görsel koleksiyonundan seçerek oluşturabilirsiniz. Yüklediğiniz fotograf ya da klipart sayısına göre ilk hesap özetinize her seferinde kart görsel ücreti yansıtılır.

Hizmet Ücreti: Ücret karşılığında dahil olunanlar hariç olmak üzere bir kısım üye işyerlerindeki taksit ve bonus kazandırma uygulamalarından yararlanma hizmeti karşılığında alınan aylık 1,99 TL olan ücrettir. Hesap özetinin e-posta ile alınması halinde hizmet ücreti alınmamaktadır.
Ekstrenizin “e-ekstre” olarak gönderilebilmesi için e-mail iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz.Bilgilerinizi 444 0 333 Alo Garanti’den yada Garanti İnternet Şubesi’nden güncelleyebilirsiniz.

Kampanya Katılım Ücreti: Flexi Card  ile tüm Bonus kampanyalarından ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Belirtilen ücret her kampanyaya katılım için farklı ücretlendirilir ve “Kampanya katılım ücreti” olarak hesap özetinize yansıtılır. İlgili kampanyalara katılım ile ilgili detaylı bilgi flexi.com.tr’de bulunmaktadır.

Ödeme ve Faiz Bilgileri

Hesap Özeti: İsteğe bağlı olarak yurt dışı ve yurt içi harcamalarınız için Türk Lirası ya da Döviz cinsinden (Euro veya ABD Doları) düzenlenebilir.

Hesap Kesim Tarihi: Hesap Kesim Tarihi Hesap özetinizin hazırlandığı tarihtir.

Son Ödeme Tarihi: Hesap özetinde belirtilen borcun ödenebileceği en son tarihtir.

Minimum Ödeme Tutarı: Son ödeme tarihinde, ödenmesi gereken asgari tutardır. Dönem borcunuzun %20'si kadardır. Bu oran banka kartları ve kredi kartları kanununda öngörülmüş sabit bir orandır.
Faiz Hesaplama:

 • Önceki dönemden devreden borcunuz yok ise ve hesap özetinizde belirtilen borcunuzun tamamını son ödeme tarihine kadar ödediğinizde, alışverişlerinizden kaynaklanan borcunuza herhangi bir faiz işletilmez.
 • Nakit avansa ise günlük faiz uygulanır.
 • Kredi kartı uygulamasından doğan borçlarda bileşik faiz uygulanmaz.

Yurt dışı Kullanımı Hesap Özeti:

Döviz Borcunun Hesaplanması: TL ödemeli hesap özeti için; yurt dışı harcamalarınız, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen pariteden USD'ye çevrilerek Bankamıza iletilir. Bankamıza gelen tutar, hesap kesim tarihinde cari Bankamız Gişe Döviz Satış Kurundan TL'ye çevrilir ve bu tutara %3 oranına kadar olmak üzere komisyon eklenerek hesap özetinize yansıtılır.  Döviz ödemeli hesap özeti için; harcamalarınız yapıldıktan sonra, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarının belirlediği kur esas alınarak ABD dolarına çevirilir ve %3 oranına kadar olmak üzere komisyon uygulanır. Euro ödemeli hesap özetlerinde EURO harcamaları, USD ödemeli hesap özetlerinde USD harcamaları olduğu gibi yansıtılır. Borcunuzun kısmen ödenmesi veya geç ödenmesi halinde faiz tahakkuk ettirilecek tutar, bir sonraki hesap kesim tarihinde cari Bankamız Döviz Satış Kuru üzerinden TL'ye çevrilerek hesaplanır.

Minimum Ödeme tutarı: Dönem borcunuzun %20'si kadardır. Minimum ödeme tutarı borcunuzun %100'üdür.
Faiz Hesaplama Faiz Hesaplamasında faiz ve ücretler tablosundaki bilgiler esas alınır. Son ödeme tarihinde borcunuzun %100'ünü ödemediğiniz takdirde döviz borcunuz, hesap kesim tarihinde TCMB Döviz Satış Kuru üzerinden TL'ye çevrilir. Ödemediğiniz tutara hesap kesim tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar gecikme faizi uygulanarak TL hesap özetinize yansıtılır.

Ek kart Paket Ücreti :  Banka tarafından farklı bir ücret belirlenmediği sürece ek kartın dahil olduğu paket ücretinin ½’si kadardır.

Yıllık Paket Ücreti: 207 TL’ye varan sizin belirlediğiniz bir ücrettir.

Kart Yenileme Ücreti: Kayıp/Çalıntı nedeni ile kartınızın 2 ve üzeri adetten defadan fazla değişmesi durumunda 9 TL ücret alınır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir.

Paket Değişim Ücreti: Paket değişiklik talepleri bir sonraki hesap özetinden itibaren geçerli olacak şekilde tanımlanır. Paket değişiklik talebinden sonraki hesap özetine 30 TL paket değişim ücreti yansıtılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

.

"Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

Tamamen kendi yaratacağım karta veya paketlere nasıl başvurabilirim?

İnternet Şubesi, flexicard.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti veya size en yakın Garanti şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Flexi'nin özellikleri neler?

Flexi, Bonus Card'ın geçtiği her yerde taksit ve bonus kazandırır. Ödül ve faiz oranına siz karar verirsiniz.

Detaylı bilgi

Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücreti birbirini nasıl etkiler, kart ücretleri diğer kartlardan daha mı yüksek?

Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücretleri finansal olarak birbirlerine bağlı değişkenler olarak belirlenmiştir.

Detaylı bilgi

Ekstredeki en yüksek harcamama bakılırken o dönem yaptığım harcamalara ya da daha önceki taksitlere bakılır mı?

Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır. Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.

Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Kış Kredisi

2014’ün ilk kredi kampanyası!

Kış Kredisi

Bonus Card

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.

CepBank Alışveriş

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.